Gearbest'te Xiaomi ürünlerine "1 Alana 1 Bedava" kampanyası

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 1.06.2018 - 15:25
Ayrıca birçok üründe indirimler de var

Ülkemizdeki faliyetlerini de arttıran Gearbest, kullanıcılara farklı ürün ve çözümler sunan bir oluşum. Site içerisinde ihtiyacınız olabilecek birçok farklı ürüne ulaşmanız mümkün. Tabi sistemdeki en dikkat çeken noktalardan birisi de Türk kullanıcılarının da yakından takip ettiği Xiaomi markası. İşte Gearbest'te Xiaomi ürünlerinde 1 Alana 1 Bedava kampanyası başladı.

Gearbest'ten 1 Alana 1 bedava kampanyası

Kampanyaya baktığımızda Xiaomi MITU DIY cep telefonu kontrollü robot, sound bar ve Utorch S1 mini gibi ürünlerde 1 Alana 1 Bedava kampanyasını görüyoruz. Bu ürünleri alanlar için farklı çözümler ve indirimler uygulanmış. Bu kampanyada mini indirimler karşımıza çıksa da aynı sayfada diğer ürünlere yapılan büyük indirimleri de görüyoruz.

Örneğin Xiaomi ürünleri dışında farklı kategoride farklı ürünlere de indirimler yapıldığı gözüküyor. Örneğin normalde 10.251.98 TL'ye satılan Xiaomi Mi oyuncu dizüstü bilgisayarı 7.195.20 TL'ye indirilmiş. Xiaomi ürünleri dışında Alfawase, uTorch ve diğer markalarda da indirimler bulunuyor. Örneğin Razer Deathadder fare şu anda 115.15 TL fiyatı ile satılmakta.

Gearbest'in bu indirim sayfasına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 29.09.2021 03:53
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 2.06.2018 14:08
sıfır bilgisayar alabilen net zengindir
Kalan Karakter : 300 Gönder
Gearbest'te Xiaomi ürünlerine

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×