Gears of War 3'ün multiplayer videosu

Mahmut Saral
Mahmut Saral 9.10.2010 - 11:09
Epic, çoklu oyuncu içeriği gözler önüne serdi
Epic Games tarafından geliştirilen aksiyon oyunu Gears of War 3'ün multiplayer oynanış görüntülerinden oluşan bir ön inceleme videosu yayımlandı. Gears of War serisinin son oyunu olan bu yapım, serinin en heyecanlı ve şiddetli deneyimini sunacak. Gears of War 3'ün normalde önümüzdeki İlkbahar döneminde çıkması bekleniyordu, ancak Sonbahar dönemine ertelenmişti. İyi seyirler.

    


Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 24.03.2023 00:15
Kalan Karakter : 300 Gönder
Gears of War 3'ün multiplayer videosu

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×