GeForce Now sistemine 11 yeni oyun eklendi

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 27.08.2021 - 12:15
Gamescom 2021 fuarından yeni haberlerle karşımıza çıkan NVidia, GeForce Now sistemine 11 yeni oyun eklendiği açıklandı

NVidia yaptığı açıklama ile GeForce Now oyun kütüphanesine 11 oyunun daha eklendiğini duyurdu. Ülkemizde de sunucuları ile hizmet vermeye başlayan bulut tabanlı bu sisteme yeni oyunlar eklenmeye devam ediyor. Eklenen oyunların listesi ve yapılan resmi açıklama şu şekilde;

GeForce Now sistemine 11 yeni oyun eklendi

Bu yılki Gamescom, GeForce NOW için heyecan verici duyurularla dolu. Bu duyurular arasında bu yılın ilerleyen zamanlarında RTX ile GeForce NOW üzerinden yayınlanacak olan Dying Light 2: Stay Human da yer alıyor. Ayrıca Marvel's Guardians of the Galaxy'nin Premium üyeleri için RTX ile çıkacağı haberi de etkinliğe damgasını vurdu. Heyecanla beklenen bu iki oyunun dışında King's Bounty II de dahil olmak üzere bu hafta GeForce NOW kütüphanesine 11 yeni oyun katılıyor.

Dying Light 2 ile Karanlık Çağlara Girin

İnsanlık yerle bir olmuş olabilir, ancak iyi haberler de var. Gamescom 2021, Techland'in Dying Light 2: Stay Human'ın RTX ile GeForce NOW'a geldiğini duyurdu. Premium üyeler, Dying Light 2: Stay Human'ı Techland'in tasarladığı benzeri görülmemiş görüntü kalitesiyle daha düşük güçlü cihazlarda bile deneyimleyebilecek. Dying Light 2: Stay Human, bu yılın ilerleyen zamanlarında hem Steam hem de Epic Games Store’da çıktığında GeForce NOW’da da yayınlanacak.

GeForce Now sistemine 11 yeni oyun eklendi

Muhteşem Aydınlatmayla Galaksiyi Kurtarmak

Bir başka heyecan verici duyuru ise 26 Ekim 2021'de piyasaya sürülecek Marvel’s Guardians of the Galaxy (Steam ve Epic Games Store), Premium üyeler için RTX desteğiyle geliyor. Bir Premium üye olarak, Marvel’s Guardians of the Galaxy’nin bu yeni yorumunda keşfedilen her dünya, neredeyse tüm cihazlarınızda ışın izlemeli yansımalarla sinema kalitesinde işlenecek.

Bu haftanın GFN Perşembe Güncellemeleri ayrıca yeni PvE uzaylı vahşi doğada hayatta kalma oyunu Icarus'un beta sürümünü de içeriyor. Ayrıca yeni fantezi RPG, King's Bounty II ve Epic Games Store'da haftanın ücretsiz oyunu olan Automachef de kütüphaneye ekleniyor.

Bu hafta GeForce NOW kütüphanesine katılan oyunların tam listesi:

 • King’s Bounty II (24 Ağustos’ta dünyayla aynı anda Steam ve Epic Games Store’da)
 • Icarus Beta (27 Ağustos’ta dünyayla aynı anda Steam’de)
 • Automachef (26 Ağustos’ta Epic Games Store’da ücretsiz)
 • Before We Leave (Epic Games Store)
 • Black Book (Steam ve Epic Games Store)
 • Check vs Mate (Steam, Kuzey Amerika) / Battle vs Chess (Steam, Avrupa)
 • Deepest Chamber (Steam)
 • Hammerting (Epic Games Store)
 • Ironclad Tactics (Steam)
 • Old World (Epic Games Store)
 • Shadow Man Remastered (Steam)
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 24.09.2021 09:12
Kalan Karakter : 300 Gönder
GeForce Now sistemine 11 yeni oyun eklendi

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×