GeForce Now sistemine bu hafta 6 oyun daha eklendi

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 24.03.2022 - 17:13
NVidia yaptığı açıklama ile GeForce Now kütüphanesine Project Zomboid oyunu da dahil olmak üzere 6 yeni oyunun ekleneceğini açıkladı.

NVidia GeForce Now sistemi için her hafta olduğu gibi sisteme eklenecek yeni oyunlarla ilgili açıklama yapıldı. NVidia tarafından yapılan açıklamaya göre Project Zomboid oyunu da dahil olmak üzere sisteme bu hafta 6 yeni oyun eklenecek. Sisteme eklenecek oyunların listesi ve verilen detaylar şu şekilde;  

GeForce Now sistemine bu hafta 6 oyun daha eklendi

GeForce Now sistemine bu hafta 6 oyun daha eklendi

GeForce NOW kütüphanesine bu hafta Project Zomboid da dahil olmak üzere 6 yeni oyun ekleniyor. Ayrıca, GeForce NOW’a bu hafta Fortnite 3. Bölüm 2. Sezon, “Resistance” geliyor.  Tsuki 2.0, tanıdık düşman Gunnar ve The Origin gibi karakterlerin kilidini açmak için savaş biletini almak yeterli. 

Bu hafta kütüphaneye eklenen tüm oyunların listesi:

  • Highrise City (Steam’de Yeni Sürüm)
  • Fury Unleashed (Steam)
  • Power to the People (Steam ve Epic Games Store)
  • Project Zomboid (Steam)
  • Rugby 22 (Steam)
  • STORY OF SEASONS: Pioneers of Olive Town (Steam) 
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 30.03.2023 17:29
Kalan Karakter : 300 Gönder
GeForce Now sistemine bu hafta 6 oyun daha eklendi

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×