GeForce Now sistemine bu hafta 8 oyun daha eklendi

GeForce Now sistemine bu hafta 8 oyun daha eklendi

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 7.08.2020 - 10:55
Ark Survival Evolved için Highlight desteği sunulan NVidia GeForce Now sistemine bu hafta 8 oyun daha eklendiği açıklandı. Eklenen oyunların listesi haberimizde.

NVidia'nın bulut tabanlı oyun sistemi GeForce Now için yeni oyunlar gelmeye devam ediyor. Firma yaptığı açıklama ile sisteme 8 oyun daha eklendiğini duyurdu. Yapılan açıklama ve sisteme eklenen yeni oyunların listesi şu şekilde;

GeForce Now sistemine bu hafta 8 oyun daha eklendi

Bu haftanın GeForce NOW’da Oyuna Hazır güncellemesine ek olarak NVIDIA, ARK: Survival Evolved için NVIDIA Highlights desteğini oyunculara sunuyor. Oyunların en önemli anlarını otomatik algılamak ve yakalamak için NVIDIA’nın akıllı modelleme ve görüntü tanıma teknolojisini kullanacak olan ARK: Survival Evolved’u, ister Epic Games Store isterse Steam versiyonunda oynayan oyun severler, yırtıcı yaratıklar arasındaki yaşam mücadelelerini kayıt altına alabilecek.

Rocket League, Apex Legends, Dota 2 ve diğer yapımlar arasındaki yerini alan ARK: Survival Evolved, NVIDIA Highlights listesine eklenen en yeni oyun oldu. NVIDIA Highlights destekli oyunların tam listesine buradan ulaşılmak mümkün.

GeForce Now sistemine bu hafta 8 oyun daha eklendi

GeForce NOW’da Oyuna Hazır

GeForce NOW üzerinden en sevilen oyunları anlık oynama imkanı her zaman “GeForce NOW’da Oyuna Hazır” olmak anlamına geliyor. NVIDIA, bütün oyun güncellemelerini ve yamalarını yöneterek oyun deneyimini bulut oyunculuğu için optimize ediyor ve Game Ready sürücüleri performans iyileştirmeleriyle geliştiriyor. Buna ek olarak, eğer oyun RTX destekliyorsa, o oyunu muhteşem ışın izlemeli grafiklerle ve DLSS 2.0 ile oynamak mümkün.

Bu hafta, Othercide ve SUPERHOT: MIND CONTROL DELETE de dahil olmak üzere toplamda 8 oyun kullanıcılarla buluşuyor. Russian Fishing 4, GeForce NOW’a geri dönen yapımlar arasında yerini alırken Thief ise 7 Ağustos tarihine kadar her zamanki fiyatına oranla yüzde 85 indirimli fiyatla kullanıcılarla buluşuyor.

GeForce NOW’a yeni eklenen oyunlar:

- Othercide (Steam’de yeni oyun)
- SUPERHOT: MIND CONTROL DELETE (Epic Games Store’da yeni oyun)
- Ho Tu Lo Shu: The Books of Dragon
- Into the Breach (Epic Games Store)
- Just Cause 2
- Thief
- Trackmania Turbo (Uplay)

GeForce NOW’a geri dönen oyun:

- Russian Fishing 4

NVIDIA Highlights Desteği Alan Oyun:

- ARK: Survival Evolved (Epic ve Steam versiyonları)

Yorumlar 12
MK Okuru
MK Okuru 23.09.2020 21:37
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 9.08.2020 19:14
100mbps download 8 upload kablolu bağlanıyorum( daha nasıl internet olsun) ultra ya alıyorum takıla takıla leş gibi grafiklerde oynuyorum sonra laptopta kendi yüklediğim oyunu lowda oynuyorum bu sistemden daha güzel oluyor
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 9.08.2020 07:52
2.5 g internette bile düşük bağlantı hızı ayarlarını seçerseniz orta halli oynuyorsunuz. Şahsen benim Bannerlord yada Deliverance the kingdom come gibi oyunları oynama şansım yoktu yeni bir sistem toplamadan. Şimdi açıp oynuyorum. Şaka gibi
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 8.08.2020 17:42
Ben 3 aydır kullanıyorum internet hızının 30 megsbit üstünde olduğuna güveniyorsanız ultrada çoğu oyunda 60 fps veriyor. Sıkıntı olduysa internetiniz çöptür sistem gayet iyi.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 8.08.2020 12:05
boş verin bunu. XBOX GAME PASS sistemine dahil olacak XCLOUD'U bekleyinnn. kral geri dönüyorrrr
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 8.08.2020 05:22
Turkiye icin suan bespara etmez bir kullanici olarak arti 45.tl biraz pahali geldi Bana
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×