GeForce Now Türkiye fiyatı belli oldu

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 5.03.2021 - 17:29
GeForce Now Türkiye fiyatı, yapılan açıklama ile duyuruldu. NVIDIA'nın Turkcell Game+ işbirliği ile ülkemizde kaç liradan satılacağın belli oldu.

GeForce Now Türkiye fiyatı resmi olarak açıklandı. NVidia'nın geçtiğimiz yıl hizmete soktuğu bulut tabanlı oyun servisinin Turkcell Game+ desteği ile Türkiye'de faaliyete geçeceği açıklanmıştı. Geçtiğimiz ay başlayan kapalı betasının ardından faaliyete geçmeye hazırlanan GeForce Now Türkiye fiyatı da farklı paketlere göre açıklandı.

Basic paketinin ücretsiz olacağı bu açıklamaya göre Premium paket fiyatı ise aylık 74.9 TL olarak belirlenmiş. Ayrıca lansmana özel olarak 3 aylık bir paket fiyatlandırılmasının yapıldığını da görüyoruz. Açıkçası fiyatın tahminlerden yukarıda olduğunu görüyor olsak da en avantajlı paketin lansman özel paketi olduğu da gözüküyor.

GeForce Now Türkiye fiyatı açıklandı

15 Şubat'ta başlayan kapalı beta süreci 15 Mart itibari ile tamamlanacak ve kullanıcılar bu tarih itibari ile paket alımına başlayabilecekler. Tabi daha önce açıklandığı gibi giriş konusunda ilk söz sahibi olan kişiler sisteme ön kayıt olan kullanıcılar olacak.

GeForce Now Türkiye Paketleri

Yapılan açıklamaya baktığımızda GeForce NOW powered by GAME+ servisi için üç farklı paket sunulduğunu görüyoruz. Daha önce belirtildiği gibi Basic ve Premium paketi dışında sistemin ülkemizde açılışına özel olarak bir lansman paketi de tanımlanmış.

Lansman Özel 3 Aylık Avantajlı Paket olarak adlandırılan bu paketin doğal olarak ilerleyen dönemlerde kalkacağı ve açıklandığı gibi Basic ve Premium paketlerin kalacağı da belirtilmiş. Yani 3 ay için geçerli olan lansman paketini aldığınızda 4.aydan itibaren bu üyeliğiniz Premium paket üyeliğine dönüşecek. Ya da aboneliğinizi sonlandırıp Basic pakete geçme şansınız da olacak. Yapılan açıklamaya göre GeForce Now Türkiye fiyatı ve özellikleri şu şekilde;

GeForce Now Türkiye fiyatı belli oldu

Basic Paket – Ücretsiz

1 saatle sınırlı oturum süresi, RTX seçeneği kapalı ve sunucunun belirli bir kapasitesi ayrılmış şekilde hizmet verecektir.

Lansman Özel Premium Paket – 149,7 TL / 3 ay

Lansmana özel tasarlanmış sınırlı süre boyunca kullanıcılara sunulacak özel tekliftir. Ücreti aylık 49,9 TL fiyatlandırma üzerinden 3 ay boyunca geçerli Premium abonelik sunacak şekilde toplam 149,7 TL’dir. Bu pakete sahip kullanıcılar, öncelikli erişim hakkı ve uzatılmış oturum süresi ile RTX kalitesiyle oyun oynama deneyimine sahip olacaktır.

Premium Paket – 74,9 TL / aylık abonelik

Bu pakete sahip kullanıcılar, öncelikli erişim hakkı ve uzatılmış oturum süresi ile RTX kalitesiyle oyun oynama deneyimine sahip olacaktır.

GeForce Now Türkiye fiyatı belli oldu

Turkcell Game+ Paket Satışı Nasıl Olacak?

Paket fiyatları dışında firma abonelik satın almalarının nasıl olacağı ile ilgili bir açıklama da yapmış durumda. Yapılan bu açıklama ise şu şekilde; GeForce NOW powered by GAME+ ilk aşamada sınırlı sayıda kullanıcı kabul edeceği için GAME+ web sitesinde ön kaydını yaptıran kullanıcılar, kaydolma tarihi baz alınarak sırayla davet edilecektir. İlk başta belirli sayıda kullanıcı için paket satın alma açık olacak, “paket satın alabilir” statüsünde olan kullanıcılar e-posta ve SMS ile bilgilendirilecektir. GeForce Now Türkiye fiyatı şu an için uygun görünse de lansman sonrası nasıl bir fiyatlandırma yapılacağı henüz bilinmiyor.

Game+ paket ve fiyatları

Yukarıda da yazdığımız üzere, GeForce Now sistemi ülkemizde Game+ desteği ile birlikte geliyor. Sisteme abone olabilmek için ülkemize özel olarak açılan gameplus.com.tr sitesinden üye olmanız gerekmekte. Üye olduktan sonra Basic paketi ücretsiz olarak, Premium paketi ise aylık 74.9 TL'ye satın alabiliyorsunuz.

Yorumlar 32
MK Okuru
MK Okuru 23.04.2021 04:31
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 7.03.2021 18:26
kredi çekip pc dizersin bütçeyi toparlayana kadar oyunları korsan oynarsın. Enayi yerine konmaktan iyidir
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 5.03.2021 19:23
Kimse vermez 75TL'yi buna. Yurtdışı fiyatı 5 euro ve 5 euronun 45 TL olduğu yerde insanlardan aynı pakete TR'de 75TL istemek fırsatçılıktan başka bir şey değil.
MK Okuru
MK Okuru 7.03.2021 11:28
5 euro nun icinde vergiside vardir guzel insan.
MK Okuru
MK Okuru 6.03.2021 21:55
5 Euro'ya vergi dahil
MK Okuru
MK Okuru 6.03.2021 14:57
5 Euro içinde de VAT denen avrupa vergisi vardır eminim
MK Okuru
MK Okuru 6.03.2021 11:34
Bizim ülkede vergi denen bişey var. 5 euro 45 olsa onun üstüne vergileride koy olur sana 75 tl.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 6.03.2021 21:07
Ayda 10 TL dahi vermem açık ve net. Hem oyuna para ver hem sisteme para ver. Oh ne ala memleket. Bari oyun ver bunun yanında.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 5.03.2021 18:00
Benim anlamadığım, Türkiye'deki internet hızları ve kota ile bunda başarılı olacaklarını düşünmelerini. Koskoca bir kitle var ve bunun sadece minicik bir kısmı yüksek hızlara erişebiliyor. Onun dışında ping sorunu, lag sorunu zaten böylesine bir servisi imkansız kılıyor. Ölü yatırım.
MK Okuru
MK Okuru 6.03.2021 15:24
11:37, sana sormak asıl nerede yaşadığını? Kota nereye kalktı? Limitin bittiği anda anında hızını düşürüyorlar.
MK Okuru
MK Okuru 6.03.2021 11:37
Kota kalkalı 3 yıl oldu sen nerde yaşıyosun? 100 mbit kotasız internet kullanıcısıyım
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 5.03.2021 21:44
25 lirası ge force now
50 lirası türkcell'dir kesin
eee burası türkiye..tabikide hizmeti verenden üretenden daha fazla kazanacak aracı şirketler.
MK Okuru
MK Okuru 6.03.2021 11:32
Yok yanlıişın var. 25 i gfn, 50 lirası turkcell ve vergiler
Kalan Karakter : 300 Gönder
GeForce Now Türkiye fiyatı belli oldu

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×