Geleceğe Dönüş'ün uçan kaykayı geliyor

Cem Süer
Cem Süer 14.02.2012 - 14:40
Sinema tarihinin en ünlü sahnesinin kendiniz deneyin
90’ları yaşamış nesil için Geleceğe Dönüş serisinin çok özel bir yeri var. Bilimkurgu ve mizahi birleştiren seri, 2000’li yıllara olan bakışımızı değiştirmişti. Zaman yolculuğu temalı seri, günümüzde tekrar popüler hale geldi.
 
Geleceğe Dönüş'ün uçan kaykayı geliyor
Geleceğe Dönüş’te kullanılan, otomobil ve ayakkabılardan sonra şimdide uçan kaykay satışa çıkmaya hazırlanıyor. Mattel firması, Geleceğe Dönüş  2’in uçan kaykaylarını önümüzdeki ay satışa sunacak. Sınırlı sayıda satılacak olan kaykaylar filmdeki gibi uçamıyorlar ancak altlarında bulunan hava püskürtme sistemi sayesinde havada süzülebiliyorlar.
 
Toy Fair 2012 oyuncak fuarı sırasında tanıtılan gerçek uçan kaykaylar suda çalışmıyor. Filmin ünlü havuz sahnesini denemek isteyen kullanıcılardan çekinen Mattel, ürünün tanıtımında 'lütfen su üzerinden kullanmayınız' uyarısında bulundu.
 
Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 2.12.2022 19:10
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 16.08.2020 20:14
Nerde satın alabiliriz öyle bir imkan varmı
Kalan Karakter : 300 Gönder
Geleceğe Dönüş'ün uçan kaykayı geliyor

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×