Gelecekte çıkacak rekabetçi oyunlarda Battle Royale modu olabilir

Gelecekte çıkacak rekabetçi oyunlarda Battle Royale modu olabilir

Furkan Güler
Furkan Güler 22.04.2018 - 12:33
Eski Ubisoft çalışanından ilgi çekici bir açıklama geldi

Battle Royale modunun artık neredeyse tüm oyunları etkilediği su götürmez bir gerçek. PUBG ile geride bıraktığımız sene başlayan bu furya, şu anda Fortnite üzerinden devam ediyor. Mobil platforma da sıçrayan bu akım, eski Ubisoft çalışanı olan Alex Hutchinson'a göre gelecekte çıkacak olan tüm rekabetçi oyunları etkileyecek. Alex Hutchinson'a göre Call of Duty ve Battlefield serilerinin yanında bu sene sonuna kadar çıkacak olan çoğu rekabetçi oyunda Battle Royale modu olacak.

Battle Royale modu tüm rekabetçi oyunlara dahil olabilir

Hatırlayacağımız üzere geçtiğimiz hafta yeni Call of Duty oyununda klasik bir senaryo modu yerine, başka bir Battle Royale modunun olacağı iddiası ortaya çıkmıştı. Sonrasında ise yeni Battlefield oyununda da Battle Royale oyununun olacağı belirtilmişti. Oyuncuların severek oynadığı bu modun oyunlara bu denli dahil olması tüm oyuncuları şaşırtıyor. Çünkü gelenekselleşmiş oynanış yapılarına dahil olan Battle Royale modunun, oyunlara nasıl etki edeceğini ölçmeden koyan geliştiriciler, oyunları nasıl bir hale sokacaklar belli değil. Bakalım yıl sonunda Alex Hutchinson haklı çıkacak mı? Hep beraber göreceğiz.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 24.10.2020 00:34
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×