George R.R. Martin'in Nightflyers kitabı dizi oluyor

George R.R. Martin'in Nightflyers kitabı dizi oluyor

Hakan Hervenik
Hakan Hervenik 14.09.2017 - 13:35
Syfy dizi için düğmeye bastı
Game of Thrones'un yazarı George R.R. Martin'in Nightflyers kitabı Syfy kanalı tarafından dizi olarak sipariş edildi. Game of Thrones'un TV'de yakaladığı muhteşem başarıdan sonra bir başka kitabını daha diziye uyarlayacak olan yazar, Nightflyers ile geçmişte de bir sinema filmi tecrübesi yaşamıştı.

1983 Seiun Ödülleri‘nde En İyi Yabancı Dilde Yazılmış Kısa Hikaye Ödülü’ne layık görülen ve 1987 yılında filme uyarlanan Nightflyers, Game of Thrones’un entrika dolu dünyasından oldukça uzak. Post-apokaliptik dönemde geçen bu gerilim dolu bilim kurgu hikayesi, Dünya’nın yok oluşundan, son derece gelişmiş bir yapay zeka ve kimseye kendini göstermeyen bir kaptan tarafından yönetilen bir gemiye binerek kurtulan bir keşif grubunun başından geçenleri konu alıyor. Gizemli bir uzaylı sinyalini takip ederek, onların gemisine ulaşmaya çalışan karakterlerimiz bir süre sonra asıl tehlikenin gemini kendisi olduğunu fark ediyorlar.

Geçtiğimiz aylarda yine aynı haber ortaya atılmıştı. Ancak, Syfy bu konu hakkında açıklama yapmayı reddetmişti. Variety'nin konuyu kurcalaması sonucunda ortaya çıkan bu bilgi sonucu Syfy resmi olarak diziyi açıkladı ve kadrosunu açıkladı.

George R.R. Martin'in dizi ile bir ilgisi olamyacak. Zaten kendisi Song of Ice and Fıre'ın altıncı kitabı olan "The Winds of Winter"'ı yazmakla meşgul.
Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 4.03.2021 15:45
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 20.09.2017 20:24
George R.R. gülüyordu, seviniyordu.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 14.09.2017 18:21
Biz halen game of thornes kitap serisinin devamını bekliyoruz adamlar full diziye çalışıyor. Ne sanata ne edebiyata saygı kalmış mk.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 14.09.2017 14:39
2 kere yemeyiz aynı numarayı şişman adam,2 senedir 8 bölümlük dizi hiç başlamayın daha iyi,
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×