Gerçek hayatta bir Witcher okulunda eğitim alabilirsiniz

Eren Eroğlu
Eren Eroğlu 12.08.2021 - 13:01
Uzun zamandır Polonya'da faaliyet gösteren gerçek hayattaki Witcher okulu, tamamen CD Projekt Red resmi lisansı altında.

Polonya'da uzun zamandır faaliyet gösteren gerçek bir Witcher okulu bulunduğunu biliyor muydunuz? Resmi CD Projekt lisansı altında Witcher School ekibi tarafından organize edilen tüm maceralara katılabiliyor ve gerçek bir Witcher eğitimi alabiliyorsunuz. Katıldığınız etkinlikte belirtilen süreye göre Polonya'daki gerçek bir kalede günlerce konakladığınız ve katılımcıların yanı sıra, profesyonel bir ekip ile birlikte eğitim aldığınız bu okulda, çeşitli canavar kontratlarına da çıkılmakta.

Gerçek hayatta bir Witcher okulunda eğitim alabilirsiniz

Eğer bir Witcher hayranıysanız ve bir gün yolunuz Polonya taraflarına düşerse mutlaka uğramanız gereken Witcher okulunda; bu zamana kadar 2335 Witcher eğitilirken, toplamda 2030 canavar avlanmış. Sonraki ilk etkinlik her ne kadar 9 Eylül 2021'de gerçekleşecek olsa da tüm biletler tükenmiş bulunuyor. Bir sonraki müsait etkinlik ise 30 Eylül'de başlayıp, 3 Ekim 2021 aralıklarında gerçekleşirken, üç gece boyunca kalede kalacağınız etkinliğin ücreti 2250 Polonya Zlotisi (4948 Türk Lirası) olarak belirtilmiş.

Gerçek hayatta bir Witcher okulunda eğitim alabilirsiniz

Polonya'da bulunan bu Witcher okuluna gitmeye karar verip rezervasyon biletinizi satın aldığınızda; konaklama, yiyecek, kostüm, gerçekçi yaşayan bir dünya, profesyonel eğitimli sınıflar, bir karakter kimliği ve sayfası, büyük bir aktör kadrosu, fotoğraflar ve hayatınız boyunca unutamayacağınız bir macera vaat ediliyor. Resmi olarak CD Projekt Red'in lisansı altında bulunan bu etkinlikler ile Witcher olma deneyimini gerçek hayatta yaşayabilecek ve çeşitli canavar avlarına çıkabileceksiniz. Witcher hayranlarının kısa bir tatil niyetine katılabileceği bu etkinlik senelerdir düzenlenmekte ve Polonya'da oldukça popüler. Konakladığınız süreç boyunca gerçek bir Witcher gibi giyinip, beslendiğiniz ve yaşadığınız bu etkinlik, her yıl belirli zaman aralıklarıyla düzenlenmekte.

Gerçek hayatta bir Witcher okulunda eğitim alabilirsiniz

Ayrıca Witcher oyunları ve kitapları hakkında hiçbir bilgisi olmayan kişilerin de katılabileceği belirtilirken, etkinliğe katılmak için aşırı üst seviye bir İngilizceye sahip olmanızın gerekmediği söyleniyor. Etkinlik süresince tamamen gerçek bir Witcher öğrencisi gibi yaşayacağınız ve onlar gibi davranacağınız Witcher okulu, serinin ve evrenin hayranları için unutulmaz bir deneyim sunuyor. Bir sürü ülkeden katılımcılar alan okulun kısa tanıtım videolarından bir tanesine aşağıdan ulaşabilir veya Witcher okulu internet sitesini ziyaret ederek ek bilgi alabilirsiniz. Maalesef ülkemizde faaliyet göstermeyen Witcher okuluna katılmak istiyorsanız, Polonya'ya doğru yola çıkmanız gerekebilir.

Yorumlar 8
MK Okuru
MK Okuru 24.09.2021 02:08
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 15.08.2021 02:34
Üç günlük de olsa aslında eğlenceli olabilirdi.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 13.08.2021 00:44
Yennefer yok ise gidilmez
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 12.08.2021 13:58
Daha (beklediğimiz ülkenin) vizeleri açılmıyor ki basıp gidelim buradan ne viçır okulu kanka yav :)
MK Okuru
MK Okuru 13.08.2021 07:19
Aynen, bir kurtulabilsem şu ülkeden keşke…
MK Okuru
MK Okuru 13.08.2021 00:05
Yok kanka orta doğu hariç de aman ya :) Rezilin rezili de var.
MK Okuru
MK Okuru 12.08.2021 19:52
Aynı durum. Bu ülkeden gideyim de nereye olursa olsun.
Kalan Karakter : 300 Gönder
JosefStone
JosefStone 13.08.2021 05:18
Bu witcher'lar bize de bi el atsa ülke troll doldu :)
Kalan Karakter : 300 Gönder
Gerçek hayatta bir Witcher okulunda eğitim alabilirsiniz

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×