Geyik avı hiç bu kadar renkli olmamıştı

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 3.06.2010 - 12:31
Geyik avı hiç bu kadar renkli olmamıştı
Yapımcılığını Coresoft Inc.’ İn üstlendiği ve PS2 için üretilen Deer Hunter için yeni screenshot’ lar ve oyunla ilgili en son haberler yayınlandı. Buna göre oyunda içinde shotgun da olmak üzere çeşitli kalibrelerde 17 farklı tüfek, off-road araçları, co-op modu (ekranın 2’ ye bölünüp iki oyuncuyu tarafından oynanması) ve en önemlisi Max Payne’ de gördüğümüz yavaş çekim kurşun efekti olacakmış. Ayrıca yapımcılar oyunun sıradan bir shooter olmaması için bazı strateji özelliklerini de oyuna eklemişler. Tabi shotgun’ la geyik avlamanın av sayılması veya slow motion bullet efektinin, sonuçta konusu geyik avı olan bir oyuna ne kadar gerekli olduğu ise çok ayrı bir tartışmanın konusu. İsteyenler oyunun screenshot’ arına ve içeriğine şuradan  bakabilir:

http://www.worthplaying.com/article.php?sid=10102&mode=thread&order=0
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 6.12.2021 09:28
Kalan Karakter : 300 Gönder
Geyik avı hiç bu kadar renkli olmamıştı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×