Ghost Recon Breakpoint yeni nesil güncellemesi yolda olabilir

Eren Eroğlu
Eren Eroğlu 19.09.2021 - 21:50
Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint yeni nesil güncellemesi yolda gibi gözüküyor. Oyun, yeni nesil konsollar için güncellenecek.

Windows veri tabanı ile ilgilenen Aggiornamenti Lumia isimli bir Twitter sayfasının yapmış olduğu bir paylaşıma göre, Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint yeni nesil güncellemesi, 2021 Eylül ayının sonlarına doğru yayımlanacak gibi gözüküyor. Sızıntıyı yapan sayfa, güncellemenin çıkış tarihini 29 Eylül olarak paylaşırken; Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint için düzenlenmiş olan bir tasarımı da paylaşmış

Ghost Recon Breakpoint yeni nesil güncellemesi yolda olabilir

Ubisoft'un taktiksel nişancı oyunu Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint, piyasaya sürüldüğü zamanlar pek iyi karşılanmadı. Çıkışında, içerisinde bolca hata ve performans sorununun yanı sıra; sorunlu bir yapay zeka da barındıran yapım, Ghost Recon hayranları için büyük bir hayal kırıklığı yaratmıştı. Geliştiriciler, oyunun çıkışından bu yana çalışıyor ve çeşitli içerik güncellemeleriyle oyunu daha iyi bir hâle getirmeye çalışıyor.

Ghost Recon Breakpoint yeni nesil güncellemesi yolda olabilir

Ghost Recon Breakpoint, zaten bazı iyileştirmeler ile birlikte PlayStation 5 ve Xbox Series X|S için mevcut olsa da, tam yükseltme ile birçok ek geliştirme gelebileceği düşünülüyor. Çıkış tarihi 29 Eylül olarak sızdırılmış olan yeni nesil güncellemesi, sadece bir sızıntıdan ibaret ve herhangi bir kesin kanıta dayanmıyor olsa da; Ubisoft'un son zamanlarda, eski oyunları için getirmiş olduğu güncellemeleri göz önünde bulundurduktan sonra, kulağa pek imkansız gelmiyor. Ayrıca, paylaşılan sızıntı gönderisine buradan ulaşabilirsiniz.

Yorumlar 5
MK Okuru
MK Okuru 1.10.2022 01:19
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 20.09.2021 17:21
Berbat bir oyun
MK Okuru
MK Okuru 21.09.2021 11:11
Mario'yu aşağılıyorsan sen de oyuncu değilsin.
warehouseman
warehouseman 20.09.2021 18:03
O zaman siz iyi bir Mario oyuncususunuz,bu oyun berbat ise siz oyuncu değilsiniz.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 20.09.2021 20:15
bir insanın sevdiği oyuna berbat deyip ve ardından nereden bulunduğu belli olmayan cüretle "kafanda problem var" demek nasıl bir psikolojik sorun acaba. 33 yaşındayım böyle bir tip daha tanımadım.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 20.09.2021 13:28
şuan gayet iyi durumda bir oyun. immersive mod da en zorda oynayın gerçekten inanılmaz keyifli oluyor.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Ghost Recon Breakpoint yeni nesil güncellemesi yolda olabilir

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×