Ghosts DLC'de çığır kırdı, rekor açtı

Yiğitcan Erdoğan
Yiğitcan Erdoğan 9.12.2013 - 23:28
Bizim de söyleyecek mantıklı sözümüz kalmadı
DLC'ler söz konusu olduğunda anlamlı içerikleri devamlı savunuyoruz. Burial at Sea, Knife of Dunwall, Blood Dragon gibi DLC'ler ile hiçbir problemimiz yok, hatta kendilerini pek seviyoruz. Ama sadece oyuna iki üç silah, birkaç skin ekleyen DLC'ler ayrı bir mesele. Ve eğer aşağıdaki resimle ortaya atılan iddia doğruysa, Activision bu meselede yeni bir seviyeye erişmiş vaziyette. Killstreak yapınca çağırabildiğimiz Guard Dog'a yeni bir skin satıyorlar. Kurt oluyor Guard Dog'unuz. Şimdi diyeceksiniz ki "Yahu Yiğitcan, ne var işte atıl Kurt deriz, Tarkan role play'i yaparız, sen de amma abarttın ha!". Ben de diyorum ki sevgili okur, Activision bu skini 4 Dolara satacak! 4$! Bu paraya alınabilinecek indie oyunlar var. En son Steam indiriminde Max Payne 3'ü bu kadar bir paraya satın alabiliyorduk. Ben mi abartıyorum sevgili okurlar, yoksa bu hakikaten abes bir DLC ve abes bir fiyat talebi mi? Ne dersiniz?


Ghosts DLC'de çığır kırdı, rekor açtı
Yorumlar 66
MK Okuru
MK Okuru 23.04.2021 18:34
Kalan Karakter : 300 Gönder
Ghosts DLC'de çığır kırdı, rekor açtı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×