Gizli Savaş artık tam sürüm

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 4.04.2011 - 16:07
Şimdi geldi savaşmanın zamanı
Nisan ayı itibarı ile deneme sürümü son bulan Gizli Savaş, tam sürüm ve yeni eklenen özellikleri ile Türk oyuncuların beğenisine sunuldu. Kaliteli çizimleri ve benzersiz pvp özelliği, diğer browser oyunlarına karşı, Gizli Savaş'a üstünlük sağlıyor. Oyunun başında yarattığınız kahramanınıza yeni yetenekler öğreterek, çeşitli gereçler giydirerek ve yeni silahlar satın alarak rakiplerinize üstünlük kurabiliyorsunuz.

Gizli Savaş artık tam sürüm
Oyun içinde size verilen görevleri yapıp ödüller kazanabiliyorsunuz. Genel dünya haritasında düşman şehirleri kuşatıp, işgal edebiliyorsunuz. Lonca kurup diğer oyuncular ile ortak hareket edebiliyorsunuz. Kısacası bir online oyunda olabilecek tüm özelliklere sahip "Gizli Savaş".

Tamamı Türk'lerden oluşan bir ekibin geliştirdiği bu oyuna sizler de katılın. www.gizlisavas.com

- Basın Bülteni

Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 28.01.2023 13:25
Kalan Karakter : 300 Gönder
Gizli Savaş artık tam sürüm

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×