Goblin Commander ile goblin'lere karşı

Merlinin Kazanı
Merlinin Kazanı 3.06.2010 - 12:31
Goblin Commander ile goblin'lere karşı
Jaleco firması yeni action/strateji oyunu olan Goblin Commander: Unleash The Horde'u duyurdu. Ogriss adında ve goblin'ler tarafından kontrol edilen bir dünyada geçen oyunda amacımız goblin'lere ve onların başları olan Fraziel'e karşı savaşmak. Oyunda aksiyon öğelerinin yanısıra düşünüp taktikler üretmemiz gereken stratejik temalar da oyundaki yerlerini alacaklar. Goblin Commander: Unleash The Horde, GameCube, Xbox ve PS2 için piyasalarda olacak...
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 25.03.2023 08:17
Kalan Karakter : 300 Gönder
Goblin Commander ile goblin'lere karşı

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×