God of War 3'ün seks sahneleri az daha çıkarılıyordu

Emre Günen
Emre Günen 3.06.2010 - 12:31
God of War 3'ün seks sahneleri az daha çıkarılıyordu
Artık hepimizin sabırsızlıkla beklediği God of War 3 ile ilgili sürekli yeni bir haber ve son dakika güncellemesi geliyor. Şimdi de oyun yapımcılarının bir itirafına ortak olduk. Söylenilene göre yapım aşamasında iken God of War 3'ün içerisinde bulunacak olan mini-seks oyunları az daha oyundan çıkarılıyormuş.

God of War 3 yapımcılarından Stig Asmussen oyundaki üssüz bayanların çıkarılmasını önermiş. Her ne kadar ilgi çekiyor olsa da oyunda bu bayanların bulunmasının bir sebebi olmasını düşünmüş. Hal böyle olunca senaryo yazarları ikiye ayrılmış. Bir grup senarist oyun içindeki erotik görüntülerin bulunmasını desteklerken, diğer grup ise bu ayrıntının gereksiz olduğunu ve oyundan çıkarılmasını öne sürmüş.

God of War 3'ün seks sahneleri az daha çıkarılıyordu

Bilindiği üzere God of War serisinin önceki bölümlerinde bu küçük seks oyunları bulunuyordu ve kullanıcıların pek de şikayeti olmamıştı. Bu sahnelerin oyunda bulunması bir artı mı, yoksa gereksiz mi hala tartışma konusu...

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 5.12.2022 06:50
Kalan Karakter : 300 Gönder
God of War 3'ün seks sahneleri az daha çıkarılıyordu

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×