God of War'un ön sipariş bonuslarını almayı unutmayın!

God of War'un ön sipariş bonuslarını almayı unutmayın!

Furkan Güler
Furkan Güler 9.01.2020 - 15:59
Elinizi çabuk tutun!

Geride bıraktığımız haftalarda God of War'un ön sipariş bonuslarını ücretsiz bir şekilde dağıtacağını açıklayan Sony, yarın itibariyle bu kampanyayı bitiriyor. God of War'un ana karakteri Kratos'u görünüş olarak değiştiren ve yeni zırh setleri veren bu bonusları sadece oyunu ön sipariş olarak yapmış oyuncular alabilmişti. Ancak bu kampanya sayesinde bu bonuslara herkes erişebiliyor. 2018 yılının Nisan ayın çıkan yapım, yılın oyunu seçildikten sonra satışları bir hayli artmıştı.

God of War'un ön sipariş bonuslarını almayı unutmayın!

Ön sipariş bonuslarıyla ilgili yapılan açıklama ise şu şekilde,

İlgili içerikler şu şekilde,

Mutlu tatiller! God of War'un çıkışında verilen bu efsanevi içeriği kaçırdıysanız, Santa Monica Studio sınırlı bir süre için aşağıdaki eşyaları hediye ediyor. DLC'yi indirdiğinizde, eşyalara oyunun içindeki Zırh ve Silah sekmelerinden erişebilir, Kratos ve Atreus'u gönlünüzce donatabilirsiniz. Yeni bir oyuna başlıyorsanız, eşyalar geyik avı başladığından itibaren kullanıma açılır.

• Kratos ve Atreus için Ölümün Yemini Zırh Setleri
• Sürgün Muhafızı Kalkanı Kaplaması
• Önkol Dökümhane Kalkanı Kaplaması
• Parlak Elf Yapımı Ruh Kalkanı Kaplaması
• Dökkenshieldr Kalkanı Kaplaması

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 9.07.2020 17:38
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 11.01.2020 09:38
Sony bırak bu işleride hemen yeni çıkacak olan konsoluna yeni oyunlar başka tarzda uncharted’lar Silent hill’lar değişik türde gerilimli maceralı oyunlar yapmaya başla durağan ve sıradan oyunlar değil konsolun tüm gücünü kulkanıcaz diyosun halen çizgi film grafiklerle kekliyonuz milleti
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 9.01.2020 22:30
Tamam.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir