Good Old Games'ten erken erişim atağı

Good Old Games'ten erken erişim atağı

Furkan Sakoğlu
Furkan Sakoğlu 29.01.2016 - 09:46
İade politikası da açıklandı
Steam'de uzun süredir yapım aşamasından olan oyunların erkenden denenmesine fırsat veren ve yapımcılar için de bir finansman kaynağı olan Erken Erişim politikası sayesinde, ARK, Rust gibi başarılı yapımlar görmüş olduk. Başarılı yapımların yanı sıra, unutulmaya yüz tutmuş yapımlara da ev sahipliği yapan Erken Erişim programı, oyuncuları da ikiye bölmüş durumda. Kimi oyuncular bu sistemin oyun dünyasına zarar verdiğini iddia etse de, oyunları erkenden deneme fırsatı bulmak ve bağımsız yapımcılara destek olmak isteyen kitlenin sayısı da hiç de azımsanamayacak derecede fazla.

Good Old Games'ten erken erişim atağı
Bugün ise uygun fiyatları ve DRM'siz yapımları ile ünlü GoodOldGames, yani Gog.com, yaptığı açıklama ile Erken Erişim oyunlarına destek vereceklerini duyurdu. 14 Günlük iade politikasını benimseyeceklerini belirten yetkililer, Erken Erişim'in hem oyuncular hem de yapımcılar için iyi bir fırsat olduğunun altını çizdi.

GoG.com'un ilk erken erişim oyunları ise şöyle:

 • Starbound
 • Ashes of the Singularity
 • Project Zomboid
 • TerraTech
 • Curious Expeditions

 • Yorumlar
  MK Okuru
  MK Okuru 16.01.2021 05:47
  Kalan Karakter : 300 Gönder
  İlginizi Çekebilir

  Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

  Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

  Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

  Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

  Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

  ×