Google Pixel Watch akıllı saat duyuruldu

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 12.05.2022 - 13:37
Google I/O 2022 sunumunda birçok duyurunun yanı sıra uzun süredir beklenen Google Pixel Watch akıllı saat modelini de duyurdu.

Teknoloji ve yazılım devlerinden biri olan Google, her sene olduğu gibi Google I/O 2022 sunumunda birçok duyuruya imza attı. Android 13, yeni Pixel telefon modeleri, arama motoru, harita, çeviri gibi yazılımlarda yapılan yeniliklerin yanı sıra uzun süredir beklenen Google Pixel Watch akıllı saat modelinin duyurusuna da imza atıldı.

Google Pixel Watch akıllı saat modeli ile ilgili uzun bir süredir dedikoduların yanı sıra bazı sızıntılar da meydana gelmişti. Tüm bu sızıntıların ardından saatin tasarımı ve özellikleri nihayet ortaya çıkmış oldu.

Google Pixel Watch akıllı saat modeli tanıtıldı

Google Pixel Watch akıllı saat duyuruldu

Saatin tasarımına baktığımızda oval ve ortaya doğru kubbe dediğimiz bir yapıda olduğunu görüyoruz. Android 8 ve sonrasındaki tüm akıllı telefonlarla uyumlu olarak çalışacağı belirtilen Google Pixel Watch, acil durum kullanımı da dahil olmak üzere gelişmiş özellikler ile birlikte Wear OS sistemine eklenecek.

Pixel 7 ve Pixel 7 Pro modelleri ile birlikte piyasaya çıkacağı belirtilen saat konusunda daha fazla ayrıntıya ise yer verilmedi. Yani bu yıl içerisinde çıkacak olan saatin fiyatı da henüz belli değil. Google'ın çıkış dönemine yakın teknik detaylar ile birlikte tüm bu bilgileri yayınlaması bekleniyor.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 29.03.2023 12:54
Kalan Karakter : 300 Gönder
Google Pixel Watch akıllı saat duyuruldu

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×