Grafik şov yapan Crimson Desert ertelendi

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 29.07.2021 - 15:17
Geçtiğimiz yıl TGA töreninde duyurulan ve grafikleriyle şov yapan Crimson Desert bilinmeyen bir tarihe ertelendi.

Pearl Abyss firmasının büyük bir merakla beklenen yeni oyunu Crimson Desert ertelendi. Firma yaptığı açıklama ile oyun için yeni bir çıkış tarihi ya da dönemi ise paylaşmadı. Geçtiğimiz Aralık ayında düzenlenen The Game Awards 2020 töreninde duyurulan ve daha ilk videosuyla bile grafiksel ve oynanış olarak dikkatleri üzerine çeken oyunun ilk olarak bu yıl çıkacağı açıklanmıştı.

Grafik ve oynanışıyla dikkat çeken Crimson Desert ertelendi

Erteleme kararı ile ilgili bir açıklama yayınlanan Pearl Abyss, daha derin ve daha zengin içeriklere sahip olan bir oyun için bu kararın alındığını belirtmiş. Ayrıca aynı açıklamada oyuna yeni fikirler eklemek için daha fazla zamana ihtiyaçlarının olduğu ve bu nedenle erteleme kararı aldıklarının altını çizmişler. Tüm bu geliştirmelerle birlikte mümkün olan en iyi deneyimi oyunculara yaşatmak için oyunun bu seneye yetiştirilemeyeceği açıklanmış.

Grafik şov yapan Crimson Desert ertelendi

Crimson Desert açık dünyası ve dövüş dinamikleri ile dikkat çekmeyi başarmıştı. İçerisinde rol yapma dinamiklerini de barındıracak olan oyunun aksiyon ve macera türlerine daha fazla ağırlık vereceğini de biliyoruz. Üç büyük kabilenin Pywell kıtasının kontrolü için savaşacağı oyunun arkasında RYL Online'ın eski oyun tasarım direktörü Jason Jung yer alıyor. Oyunun yayınlanan ilk videosu şu şekildeydi;

Yorumlar 9
MK Okuru
MK Okuru 18.09.2021 16:54
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 30.07.2021 20:04
Cyberpunk faciasından sonra firmalar riske girmek istemiyorlar.İyi oyuna benziyor çıkışına ömrümüz yeterse oynarız.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 30.07.2021 15:17
animasyon grafikler ne zamandır görsel şölen olmaya başladı
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 30.07.2021 13:17
gerçek değil bu
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 30.07.2021 13:08
İyi ki izlememişim, paso ertelen babam ertelen. Çok bir şeyi çıktı bu işin ya. Artık çok ağır AAA ya da beklediğim bir serinin oyunu olmadan trailer bile izlememeyi planlıyorum. Pre-Order işi zaten sağ olsun 2077 rezilliğinden sonra jübile yaptı bende, asla o işe girmem daha..
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 29.07.2021 21:03
Hep hayalimdir. MMO derinliğinde Single oyun oynamak. TES 5 Skyrim bu hayali ucundan gerçekleştirdi. Ama Pearly Abyss başkanı MMO oyuncusuymuş galiba . Onun zevklerine güveniyorum. Bu erteleme oyuna daha fazla RPG unsurları eklemeleri için fırsat olur inşallah.
MK Okuru
MK Okuru 30.07.2021 01:19
Çok hype yapma gevura eğlence bize pay to win olur bu oyun da
Kalan Karakter : 300 Gönder
Grafik şov yapan Crimson Desert ertelendi

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×