Gran Turismo 5'in nihai çıkış videosu

Metin Çatalkafa
Metin Çatalkafa 13.11.2010 - 17:23
Artık ertelenmesi imkansız!

Çıkışı artık yılan hikayesine dönen Gran Turismo 5'in çıkış tarihini 24 Kasım olarak sizlere duyurmuştuk. Hala oyunun çıkıp çıkmayacağını endişe ile dile getiren oyuncuların bulunmasından olsa gerek, yapımcı firma bu kez gecikme yaşatmayacaklarını ve kesinlikle oyunlarını piyasaya süreceklerini belirtmek amacı ile bir video hazırladı.

İşte karşınızda oyunun 24 Kasım günü çıkacağını resmen ilan eden etkileyici duyuru videosu:

Not: Youtube videousudur. İzlemek için tıklayın.

Eğer son saniye golü yemezsek ve mucizevi bir gecikme yaşanmazsa Gran Turismo 5, 24 Kasım'da Playstation 3 için piyasada olacak.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 21.03.2023 13:15
Kalan Karakter : 300 Gönder
Gran Turismo 5'in nihai çıkış videosu

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×