Gran Turismo Sport'un %85'lik kısmı kariyere odaklanacak

Gran Turismo Sport'un %85'lik kısmı kariyere odaklanacak

Mehmet Atilla Turan
Mehmet Atilla Turan 10.08.2017 - 15:20
Polyphony Digital, oyunculara tek kişilik bir oyuncu deneyimi sunmayı planlıyor.
Şu sıralar adından çokça bahsettiğimiz Gran Turismo Sport, Playstation 4 platformunda çok etki bırakacak. Uzun zamandan beklenen oyunun daha çok çevrimiçi içerik beklenirken, yakın zamanda Polyphony Digital ile yapılan ropörtajda tam tersi olduğu açığa çıktı.

Asya kıtasının Güneydoğu bölgelerinde yapılan Playstation Experience fuarlarında genellike oyun yapımcıları veya Sony ile iletişime geçmek bir hayli kolay. Playstaion Experience'in Malezya durağında, Polyphony Digital'den Kazunaro Yamauchi ile yapalın ropörtajda, Gran Turismo Sport'un içerikleri öğrenildi. Yamauchi, oyunun sadece %15'lik kısmı çevrimiçi içerik olurken, geri kalan %85'i ise tek oyuncu modu olarak geçecek.

Tekli oyuncu modunda yaklaşık 150'ye yakın yarış etkinliği beklenirken, oyuncular ehliyet sınavlarının sonuncunda FIA onaylı gerçek ehliyet sahibi olacaklar. Diğer Gran Turismo oyunlarında bulunmayan detaylı renk ve modifiye seçenekleri bulunuyor.

Gran Turismo Sport'un %85'lik kısmı kariyere odaklanacak
Şimdilik 140 araca sahip olan Gran Turismo Sport'a yakında araçlar eklenmeye devam edecek. Yamauchi, Gran Turismo 6'daki mikro ödemeler olmayacağını belirtiyor ve eklenecek tüm araçların sorunsuz bir şekilde sahip olacağını belirtiyor. Gran Turismo Sport, 17 Ekim'de 2017 tarihinde Playstation 4 için satışa sunulacak.
Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 9.03.2021 04:40
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 10.08.2017 22:31
140 araç az 200 olması lazım oda hepsi premium
Kalan Karakter : 300 Gönder
ibrahimAvci
ibrahimAvci 10.08.2017 20:26
gt Sport'un %85'lik kısmı kariyere odaklanacak zaten öyle değilmi başka şeyleremi odaklanıyorlar
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×