Grand Theft Auto V, 100 milyon adet sevkiyat sayısına ulaştı

Ahmet Özçilingir
Ahmet Özçilingir 8.11.2018 - 14:11
GTA 5 zirveye bir adım daha yaklaştı

Gelmiş geçmiş en çok satan oyunlar arasında 3. sırada yer alan GTA 5, take-two'dan gelen yeni raporlara göre, 100 milyon sevkıyat barajını da aşmış durumda. Sevk edilen oyunların da satacağını düşünürsek Gta 5'in yakın bir zaman içinde, 100 milyon satış barajını aşacağını söyleyebiliriz. GTA 5 Mayıs ayında yayınlanan gelmiş geçmiş en çok satan oyunlar listesinde 95 milyon kopya satış sayısı ile 3. sırada yer alıyor Listenin ilk sırasında, 170,000,000 adet satış ile Tetris yer alıyor. Mojang'in fenomen haline gelen oyunu, Minecraft 154,000,000 adet ile ikinci sırada yer alıyor. tüm zamanların en çok satan 20 oyununa aşağıda paylaştığımız galerimizden göz atabilirsiniz.

Tüm zamanların en çok satan 20 oyunu

GTA 5 100 milyon barajını aştı

Take-Two CEO'su Strauss Zelnick, Rockstar Games'e her zaman büyük güven duyduklarını belirtti. GTA Online'ın piyasaya sürüldüğünden bu yana her dönem olduğu gibi ikinci çeyrekte de beklentileri aşmaya devam ettiğini söyleyen, Zelnick, GTA Online'ı desteklemeye devam edeceklerinin de altını çizdi. Şimdi gözler Red Dead Online'a çevrilmiş durumda.


Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 24.01.2022 22:54
Kalan Karakter : 300 Gönder
Grand Theft Auto V, 100 milyon adet sevkiyat sayısına ulaştı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×