Grand Theft Auto V 100 milyon adet sevkıyat sayısına ulaştı

Ahmet Özçilingir
Ahmet Özçilingir 8.11.2018 - 14:11
GTA 5 zirveye bir adım daha yaklaştı

Gelmiş geçmiş en çok satan oyunlar arasında 3. sırada yer alan GTA 5, take-two'dan gelen yeni raporlara göre, 100 milyon sevkıyat barajını da aşmış durumda. Sevk edilen oyunların da satacağını düşünürsek Gta 5'in yakın bir zaman içinde, 100 milyon satış barajını aşacağını söyleyebiliriz. GTA 5 Mayıs ayında yayınlanan gelmiş geçmiş en çok satan oyunlar listesinde 95 milyon kopya satış sayısı ile 3. sırada yer alıyor Listenin ilk sırasında, 170,000,000 adet satış ile Tetris yer alıyor. Mojang'in fenomen haline gelen oyunu, Minecraft 154,000,000 adet ile ikinci sırada yer alıyor. tüm zamanların en çok satan 20 oyununa aşağıda paylaştığımız galerimizden göz atabilirsiniz.

Tüm zamanların en çok satan 20 oyunu

GTA 5 100 milyon barajını aştı

Take-Two CEO'su Strauss Zelnick, Rockstar Games'e her zaman büyük güven duyduklarını belirtti. GTA Online'ın piyasaya sürüldüğünden bu yana her dönem olduğu gibi ikinci çeyrekte de beklentileri aşmaya devam ettiğini söyleyen, Zelnick, GTA Online'ı desteklemeye devam edeceklerinin de altını çizdi. Şimdi gözler Red Dead Online'a çevrilmiş durumda.


Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 1.04.2023 13:58
Kalan Karakter : 300 Gönder
Grand Theft Auto V, 100 milyon adet sevkiyat sayısına ulaştı

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×