GTA IV: Detaylar su yüzüne çıkıyor

İlker Yasin Yıldız
İlker Yasin Yıldız 3.06.2010 - 12:31
GTA IV : Detaylar su yüzüne çıkıyor

GTA IV: Detaylar su yüzüne çıkıyor

Çıkan ilk fragmanıyla oldukça beğeni toplayan efsanevi GTA'nın dördüncü oyunu olma ünvanını taşıyan "IV'ün" ilk ön-incelemesi GameInformer dergisine nasip oldu. Oyunun Xbox360 sürümünü oynamışlar. Oyunda açıklanan detaylara göre bazı eksikler bizi bekliyor (veya beklemiyor) olacak. Oyunda uçak kullanamayacağız, bunun sebebi olarak bir ayrıntı verilmedi.(Muhtemelen 11 Eylül'e duyulan hassasiyet nedeniyle) Tahmin edildiği gibi New York şehrinde oynayacağız, oyun Liberty City'de geçmesine rağmen harita San Andreas'dakinden çok daha büyükmüş. Artık çete emrinde çalışan bir üye değiliz, kendi yolumuzu belirleyebilme özgürlüğüne sahibiz. Adamımızın ismiyse Niko Ballic. Rockstar'ın dediğine göre karakterin kişiliğini bozmaması için oyunun görevlerinde motorsiklet, paten, bisiklet gibi araçlar kullanılmayacak.(İstersek bineceğiz tabiki) Etraftaki insanlar ise boş boş gezen kütlelerden daha fazlası olacak ve bizim New York'da büyük bir topluluğun parçası olduğumuzu hissettirecek. Tekrar hatırlatmak gerekirse, oyun Xbox360 ve Playstation 3 için Amerika'da 17 Ekim'de, Avrupa'da ise 19 Ekim'de piyasaya çıkacak.

Kaynağa ulaşmak için tıklayınız.


Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 5.08.2021 21:25
Kalan Karakter : 300 Gönder
GTA IV: Detaylar su yüzüne çıkıyor

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×