GTA Online en kârlı dönemini geçiriyor

GTA Online en kârlı dönemini geçiriyor

Furkan Güler
Furkan Güler 4.08.2017 - 14:00
Rockstar Games ve Take-Two, GTA Online'ın gidişatından oldukça memnun durumda.
Son yıllarda Grand Theft Auto 5'in bile önüne geçen GTA Online, içerisinde bulunduğumuz günlerde Rockstar Games'in para basma makinası olmuş durumda. Take-Two'nun CEO'su Strauss Zelnick, GTA Online'ın en karlı döneminin son çeyrek olduğunu vurguladı. Finansal yılın başından 30 Haziran'a kadar olan dönemde özellikle PC oyuncularının rağbet gösterdiği GTA Online, ilerleyen dönemlerde geliştiricisine ve dağımtısına daha fazla para kazandıracağa benziyor.

Tüm bu açıklamalardan sonra  Zelnick, Rockstar Games'in sonraki yıllarda da Grand Theft Auto Online'ı sonuna kadar destekleyeceğine güveniyor. Verilen başka bir bilgire göre ise Rockstar Games'in GTA Online üzerinden kazandırdığı para, son çeyrekte satılan Grand Theft Auto 5'lerden daha fazla. Mikro ödemeler ile oyunculardan büyük para kazanan Rockstar Games, önümüzdeki dönemlerde Grand Theft Auto Online için daha fazla özel içerik getirebilir.

GTA Online en kârlı dönemini geçiriyor
Bu haberlerden sonra Rockstar Games'in artık Red Dead Redemption 2'de, Grand Theft Auto Online benzeri bir çevrimiçi mod ile karşımıza çıkacağını varsayabiliriz. PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 3, Xbox 360 ve PC için çıkan oyunun şimdiye kadar 81 milyon adet sattığı belirtiliyor. Günden güne hala satmaya devam eden oyun, PC platformunda bulunan modlar sayesinde oyuncuların gündeminde kalmaya devam ediyor.
Yorumlar 6
MK Okuru
MK Okuru 25.02.2021 16:56
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 6.08.2017 17:37
Hileler yüzünden gta online'yi oynamayi biraktim bu oyunun online ı bu kadar hileye kadar böyle tutuldu ya :D diyecek bişeyim yok cidden
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 4.08.2017 19:23
Şu hileleri bir türlü bitiremediler. Giriyorum oyuna üzerimde bomba patlatıyorlar, Pasif moda alıyorum peşime polis takıyor böyle saçma ve oyun keyfini baltalayan hileleri bir türlü halledemediler. Hiçbir keyfi yok oyunun.
MK Okuru
MK Okuru 5.08.2017 15:04
Pasif modda peşine polis takılması gayet normal fakat dediğin gibi hilelerin sayısı oldukça fazla.
MK Okuru
MK Okuru 5.08.2017 14:11
Hileye çare konsol zaten konsol en başta bunun için aldım.Tabii ki ps5/gt6 çıkınca önlerden yer ayır diye tavsiyem olur:)
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 5.08.2017 13:13
ben bir türlü sevemedim
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 5.08.2017 11:06
Hileler halledilmedikçe satsa ne yazar satmasa ne.Büyük keyif alarak oynuyorum ama cheaterin biri geliyor keyfinin içine ediyor.O kadar gelirin bir bölümünü hileyle mücadeleye harcasalar ortalıkta bir tane kalmayacak.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×