GTA Online'a yeni katılanlara daha hızlı arabalar

Merlinin Kazanı
Merlinin Kazanı 4.03.2022 - 19:24
Rockstar, GTA 5'in çevrimiçi modundaki yenilikleri detaylandırdı. Oyunculara 4 milyon GTA doları, hediye olarak geliyor.

Grand Theft Auto 5'in çok oyunculu modu GTA Online, 15 Mart'ta PlayStation 5 ve Xbox Series X'e bağımsız bir oyun olarak geliyor. Rockstar Games, "Genişletilmiş ve geliştirilmiş" GTA Online'a gelen yeni oyunculara ve yeni yarış türlerine yönelik, yeni bir Kariyer Oluşturucu da dahil olmak üzere, yeni özellikleri ayrıntılı olarak açıkladı.

GTA Online'a yeni katılanlara daha hızlı arabalar

Yeni oyuncular ayrıca mülk, araçlar ve silahlar için harcanacak 4 milyon GTA$ ve yeni tasarlanmış bir tanıtım ve eğitim sağlayan Kariyer Oluşturucu (Career Builder) moduyla oyunu öğrenecekler.

Eğer GTA Online'da yeni değilseniz de size sunulacak yenilikler var. Çevrimiçi karakterlerinizi Rockstar Games Social Club aracılığıyla PS5 ve Xbox Series X sürümlerine taşıyabilecek, Los Santos Car Meet ve Hao's Special Works'te mevcut araçlarını yükseltebileceksiniz. Hao's Special Works, yeni araç yükseltmelerinin, yeni bir yarış sınıfının ve haftalık zaman denemelerinin kilidini açacak. Oyuncular, yeni değiştirilmiş (ve daha hızlı) arabaları ücretsiz olarak test edebilirler.

GTA Online'a yeni katılanlara daha hızlı arabalar

Rockstar, önceki nesil konsollardan yeni konsollara geçişin tüm karakterleri, GTA$'larını, ilerlemeyi, istatistikleri, araçları, mülkleri, silahları, kıyafetleri ve oyuncu tarafından oluşturulan işleri içerdiğini söyledi. Oyuncular ilerlemeyi konsol nesilleri ve platformları arasında taşıyabilirken, Rockstar GTA$'ın yalnızca aynı konsol markası üzerinde yapıldığında (yani PlayStation 4'ten PlayStation 5'e) taşınacağı konusunda uyarıyor.

GTA Online, 15 Mart lansmanından sonraki ilk üç ay boyunca PlayStation 5'te ücretsiz olarak indirilebilecek. Grand Theft Auto 5 ve Grand Theft Auto Online'ın fiziksel sürümleri Nisan ayında PS5 ve Xbox Series X'e geliyor.

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 25.03.2023 04:50
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 5.03.2022 23:52
Senelerdir hala beyini oynuyorlarsa bu oyunun? Ben en son Çinli ölümsüz ve uçan hileciler tarafından defalarca öldürüldükten sonra bırakmıştım.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 5.03.2022 02:13
2022 yılındayız online karakterimiz hala konuşamıyor :)
Kalan Karakter : 300 Gönder
GTA Online'a yeni katılanlara daha hızlı arabalar

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×