GTA Turk City mobile sonunda bizlerle

GTA Turk City mobile sonunda bizlerle

Hakan Bozdemir
Hakan Bozdemir 9.11.2012 - 22:38
Türk mod yapımcıları çalışıyor
iOS ve Android başta olmak üzere mobil platformlar dünya genelinde yaygınlaştıkça, en az 10 sene öncesine kadar olan efsanevi oyunlar avuçlarımızın içine sığacak düzeye geldi. Bunlara en iyi örneklerden biride GTA III, Max Payne, FIFA ve PES serisi.

GTA Turk City mobile sonunda bizlerle
Tabii zaman su gibi akıp giderken, zamanında da Grand Theft Auto serisi üzerine birçok modda imzası bulunan, Türk mod yapımcılarından Sedat Bozkurt‘un yani Z@GOR Turkland, 10. yıla özel olan GTA III mobil platformu için GTA Turk City Mobile versiyonunu bizlere sundu. Başarılı ve kaliteli bir biçimde, yılların verdiği tecrübe ile de aktarılan bu mod ile hatasız bir biçimde tüm görevleri bitirebilir, yepyeni araçlarla gezebilir, Türk doku izlerine rastlayabilirsiniz. Mod açılış resminden, tabelalara kadar, tüm araçlardan yeni mekanlara, kız kulesine kadar bir çok yeniliği yanında barındıyor.

Aşağıda GTA Turk City Mobile'ın trailer'ını izleyebilirsiniz.


Yorumlar 9
MK Okuru
MK Okuru 22.10.2020 13:23
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×