GTA V için geliştirilen doğal 4K modu göz kamaştırıcı görünüyor

GTA V için geliştirilen doğal 4K modu göz kamaştırıcı görünüyor

Ahmet Özçilingir
Ahmet Özçilingir 7.05.2018 - 11:55
Belki de GTA VI böyle görünecek

Çıktığı her platformda satış rekorları kıran Rockstar Games'in geliştirdiği Grand Theft Auto 5'in Pc versiyonuna yapılan mod, sunduğu görsellik ile ağızları açık bırakıyor. GTA'nın Pc versiyonunun konsol sürümlerine oranla çok daha iyi göründüğü bir gerçek. Ancak geliştirilen bu mod çıtayı bir üst seviyeye taşımışa benziyor.

GTA 5'e geliştirilen mod GTA 6'nın nasıl görünebileceğini gözler önüne seriyor.

PC'ye çıkış yaptığı günden itibaren oyuncu toplulukları tarafından sayısız mod yapıldı Gta 5 için. Iron man modundan, Avengers moduna, oyunun grafiklerini yüksek çözünürlüklü hale getiren modlara kadar, birbirinden farklı onlarca mod geliştirildi ve geliştirilmeye devam edecek gibi görünüyor. Haberimize konu olan bu mod ise, oyunu doğal 4K çözünürlüğe ulaştırarak, adeta gelecek nesilde GTA nasıl görünecek sorusunun yanıtı oluyor. Özellikle araç kaplamalarının, yağmur ile ıslanan asfalt yolların görselliği göz kamaştırıcı seviyede olduğunu söylemek hiç de abartı olmaz. Adeta bir film tadında hazırlanan bu sinematik videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz. Küçük bir tavsiye kotanıza kıyın ve videoyu 4K izleyin. Emin olun buna değecek!

Yorumlar 9
MK Okuru
MK Okuru 28.10.2020 00:27
Kalan Karakter : 300 Gönder
Manhunt Two
Manhunt Two 7.05.2018 14:36
İşte teknolojiden grafikten az anlayanlar ağzı açık izler tabi.Kaplamalar aynı terrain rezalet yansımalar aynı arabalar kartondan beter gözüküyor vsvs... Carton 5...
MK Okuru
MK Okuru 8.05.2018 01:17
Tamam da neden bu kadar zoruna gidercesine bir yorum yaptın? Ekranın dibine girip piksellerden kaplamaların detayına mı bakıyorsun sen? Görsellik olarak gayet güzel.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 7.05.2018 23:29
steam sürümünde hata veriyor ?
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 7.05.2018 21:17
la 5 senedir her yere yazıyorum, gta v'in gta iv gibi geliştirilecek bir grafiği yok, zaten oldukça gelişmiş durumda.

bu adamlar da zaten hiç bir şey yapmıyolar, basıyolar unsharp mask, basıyolar brightness'i aha bunu yaptık diye ortaya çıkıyolar.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 7.05.2018 18:37
Bunun neyi gerçekçi Allah aşkına. Adamın eklediği şeyler şunlar. Motion blur, her yere yansıma, biraz bloom efekti, biraz da kontrastı arttırıyor ve buna gerçekçi diyor.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 7.05.2018 17:06
Bu modu nereden bulabiliriz acaba ?
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×