GTA VI sızıntısındaki gizem ortaya çıktı

GTA VI sızıntısındaki gizem ortaya çıktı

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 3.07.2018 - 12:43
GTA VI mesajının anlamı ne?

GTA VI ile ilgili dün bir mesaj ortaya çıkmış ve serinin hayranlarını heyecanlandırmayı başarmıştı. Hala satış listelerinde üst sıralarda yer alan GTA V'ten sonra gözler her ne kadar Red Dead Redemption 2'ye çevrilmiş olsa da, Rockstar Games'in ima edeceği en ufak bir GTA VI söylemi bile büyük dikkat çekiyor. Peki dün ortaya çıkan ve GTA Online'da gözüken GTA VI duyurusunun sırrı ne?

Rockstar'dan GTA VI mesajına yalanlama geldi

Oyunu oynayan bazı kullanıcılar "GTA VI, 2019'da geliyor" mesajı ile karşılaştıklarını iddia etmişti. İşte ortaya çıkan bu mesaj sonrası tabi ki oyunun 2019 yılında duyurulacağına dair bazı dedikodular da iddia edilmeye başlandı. İşin aslını ise Rockstar Games, resmi twitter adresinden yayınladığı mesaj ile açıkladı. Rockstar Games'in destek hesabına atılan mesajlar sonrasında, GTA VI ile ilgili ilk resmi açıklama da gelmiş oldu. Bu mesajlara "Bu mod kullanılarak oluşturulan bir şaka mesajı ve Rockstar Games'ten yapılan resmi bir açıklama değildir" cevabı verilmiş.

Açıkçası daha Red Dead Redemption 2 çıkmadan GTA VI'nın bahsi geçeceğini düşünmüyorum. Aynı zamanda GTA VI, tıpkı GTA V'te olduğu gibi bir sonraki nesil konsolların arefesinde çıkacaktır diye düşünüyorum. Sizin bu konudaki fikirleriniz nedir? Lütfen bizimle paylaşın.

Yorumlar 7
MK Okuru
MK Okuru 28.11.2020 19:33
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 4.07.2018 18:45
Yeni nesil konsolları 2019-2020 gibi bekliyorsak, yaklaşık 6 ay önce GTA 6 çıkacaktır.
Rockstar şimdiye kadar hep böyle bir politika izledi.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 4.07.2018 09:54
Gta’yı 4K “gameplay de kurtaramıcak çünkü insanların gözü yeni nesil grafiklere alışıyor gta’nın uzun yıllar bekleyipte oyun çıkarması göz alışkanlığıda olucağ için grafikler aman tanrım dedirtmeyecek ps5’ söylentilerinin çıktığı günlerde böyle uzun uzun bekleyip oyun yapmak görsel sıkıntı yaratır
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 3.07.2018 14:48
Paylaşamam
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 3.07.2018 14:40
gta 6 nın new york chicago temalı filan olsa bölge bölge expansion gelse süper olurdu
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 3.07.2018 14:32
Bir serinin devam etmesi demek önceki oyundan daha başarılı bir iş çıkarıp, daha da geliştirip önceki oyundan daha fazla sattırmak demek. Gta 5 kemik oyuncular tarafından genel olarak beğenilmese de milyonlara satmayı başardı uyguladığı satış politikasıyla.Gta 6 için de aynı yolu izleyecekleri belli
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×