Guitar Hero 5'in DLC'leri hakkında açıklama

Mahmut Saral
Mahmut Saral 3.06.2010 - 12:31
Guitar Hero 5'in DLC'leri hakkında açıklama
Activision'ın ritim müzik serisi Guitar Hero, 5 numaralı üyesiyle eylül ayında oyuncularla buluşacak. Çıkışının ardından tabii ki DLC paketleri de yayımlanacak. Bu konuda açıklama yapan yetkililer, "bu eklentilerin, önceki Guitar Hero oyunları tarafından desteklenmeyeceğini, ilerki yıllarda çıkacak Guitar Hero ve Band Hero oyunları tarafından destekleneceğini" açıkladı.

Kaynak: www.psxextreme.com

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 29.05.2023 18:22
Kalan Karakter : 300 Gönder
Guitar Hero 5'in DLC'leri hakkında açıklama

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×