Güneş çağı

Hasan Uğur Nayır
Hasan Uğur Nayır 3.06.2010 - 12:31
Güneş çağı
Vertex4 firması tarafından geliştirilen Sun Age isimli yeni bir strateji oyunu geliyor. Dünya artık yaşanmaz hale gelmiştir. İnsanlar korunaklı büyük şehirlerde yaşamaktadırlar. Ancak buna dayanacak güçleri de kalmamıştır. Yeni bir gezegen bulmak için başka sistemlere bakmaktadırlar. Bir gün yaşanacak yeni bir ev bulurlar ve koloniyi oraya götürmek için kaşif gemileri dünyaya geri dönerler. Fakat yıldız kapısından geri dönüşte onlar ile birlikte bir yaratık ırkıda kapıdan gelir böylece savaş başlar. Üç farklı türden birini seçebileceğimiz oyunda bizleri 24 farklı Campaing bekliyor olacak. Her ünite için alternatif bir mod bulunacak. İki farklı sistemde düşmanlarımız ile kapışacağız. 2006'nın ilk çeyreğinde piyasaya çıkacak olan Sun Age için yapımcılar bir hayli iddialılar.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 29.05.2022 05:34
Kalan Karakter : 300 Gönder
Güneş çağı

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×