Halo Infinite co-op ve 'Forge' modlarından ertelenme haberi geldi

Eren Eroğlu
Eren Eroğlu 19.11.2021 - 20:26
Çıkışında co-op ve 'Forge' desteğine sahip olmayacağı açıklanmış olan Halo Infinite, bu özelliklere beklenildiğinden daha geç kavuşacak.

Halo'nun geliştirici ekibi 343 Industries, geçtiğimiz aylarda (ağustos), oyunun çıkışında co-op ve 'Forge' desteğine sahip olmayacağını; ancak, Halo Infinite piyasaya sürüldükten sonra gelecek olan sezonlar ile birlikte ekleneceğini bildirmişti. Bahsedilmiş olan ilk plan, oyunun hikâyesinin co-op desteğini Sezon 2 ile birlikte, 'Forge' desteğini ise Sezon 3 ile birlikte getirmekti. Maalesef her iki moddan da ertelenme haberi geldi.

Halo Infinite co-op ve 'Forge' modlarından ertelenme haberi geldi

Bahsedilen sezonlar ile birlikte çıkacakları hâlâ teknik olarak geçerli olsa da, bu hafta itibariyle Sezon 2 ve Sezon 3'ün ertelendiği duyuruldu. Dolayısıyla, co-op desteği ve 'Forge' seçeneği de ertelenmiş oldu. Geçtiğimiz günlerde, 343 Industries, 2022'nin başlarında sona ermesi beklenen Halo Infinite Sezon 1'i, Mayıs 2022'ye kadar uzattığını açıkladı. Yaratıcı bölüm başkanı Joseph Staten, kararın ''Sezon 2'nin yüksek kaliteli hedefimize uymasını sağlamak için kendimize biraz daha fazla zaman vermek ve böylece Sezon 2'nin gelişimini ekibimiz için sağlıklı ve sürdürebilir bir şekilde bitirebilmemiz için'' verildiğinden bahsetti.

Halo Infinite co-op ve 'Forge' modlarından ertelenme haberi geldi

15 Kasım 2021'de çok oyunculu modu sürpriz bir şekilde piyasaya sürülen Halo Infinite, şimdilik oyuncuları tatmin edebilmiş gibi gözüküyor. Xbox One, Xbox Series X|S, Xbox Game Pass ve Microsoft Windows için piyasaya sürülen yapım, 8 Aralık 2021'de ise hikâye moduna kavuşacak. Ayrıca oyunun hikâye modunu önceden deneyimleme şansına erişen birçok basın mensubu, Master Chief ile atıldıkları bu serüvenden oldukça memnun kaldıklarını ve yıllardır süren uzun bekleyişe değdiğini belirtiyor.

Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 30.11.2021 08:49
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 28.11.2021 02:09
hiç çıkmasın daha iyi spilitgate varken kim bakar
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 22.11.2021 03:39
Sanki oyunun campaign modu da biraz zamanın gerisinde gibi. Yani ilk gameplay trailerda hiç heyecanlanmıyor insan.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 21.11.2021 13:12
8 Aralık 2021 tarihinde çıkacak olan hikaye modu co-op olarak oynanabilecek mi?
----------------------------------------------------
Hayır, oyunun co-op seçeneği 'Sezon 2' ile birlikte gelecek.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Halo Infinite co-op ve 'Forge' modlarından ertelenme haberi geldi

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×