Harry Potter: Hogwarts Legacy bulmaca videosu geldi

Atıf Doğan Özcan
Atıf Doğan Özcan 10.06.2022 - 12:55
Çıkışı büyük merakla beklenen Hogwarts Legacy bulmaca için son yayınlanan fragman yine büyük ilgi topladı. Oyun içindeki bulmacaları içeren fragmanda detaylar dikkat çekti.

Harry Potter hayranları tarafından beklenen aksiyon-RPG oyunu için çıkmadan önce ufak detaylar gelmeye devam ediyor. Bu sefer de Hogwarts Legacy bulmaca videosu geldi ve böylece oyunda karşılaşacağımız bazı zorluklarda görülmüş oldu.

Hogwarts Legacy bulmaca videosu detaylar barındırıyor

Paylaşılan Hogwarts Legacy bulmaca videosunda karakterimiz ile karşımıza çıkacak olan bazı zorlukları ve sırları görebilme imkânına sahip olduk. Video içeriğinde ki bulmacalar fazlasıyla ilgi çekici görünüyor, tabi detaylar için biraz daha beklememiz gerekecek. Yapım piyasaya çıkmak için bu yılın Noel zamanı bekliyor ve bu nedenle Noel’e  kadar geliştirme süreci güzel götürülürse harika bir yapım bizimle olacaktır.

Yapımda karşımıza bulmaca ve sırların çıkacağı zaten söylenmişti ve bunların serini orijinal kitabına atıfta bulunup bulunmayacağı merak konusuydu. Yapımın konusu 1800 yıllarda geçeceği için Harry Potter: Hogwarts Legacy orijinal seride yer alan tarihi bilgilerle ilgili olacağı tahmin ediliyor.

Harry Potter: Hogwarts Legacy, Warner Bros’un en iddialı Harry Potter oyunu olma yolunda ilerliyor. Yapım hakkında en son paylaşılan bilgilerden birisi de PlayStation 5 için DualSense desteğinin geleceği yönünde olmuştu.

Yorumlar 6
MK Okuru
MK Okuru 1.06.2023 21:46
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 10.06.2022 20:23
"Harry’nin karşılaşacağı bazı zorluklarda görülmüş oldu"...Hangi Harry?1800'lü yıllarda Harry yoktu :)Ayrıca bu video çok ama çok eski.Daha önce yayınladıkları gameplay den kesitler alıp sürekli twit atıyorlar ama daha önce göstedikleri dışına hemen hemen hiç çıkmıyorlar.
MK Okuru
MK Okuru 11.06.2022 21:59
Oyunun isminde harry potter yok sadece hogwarts legacy. Oyunda Harry Potter da olmayacak zaten. Sadece o evren olacak
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 11.06.2022 14:38
düzeltmişsiniz :)
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 10.06.2022 19:31
Bu oyun çok pis ellerinde patlayacak.
MK Okuru
MK Okuru 11.06.2022 13:59
aynen kardeşim boşver sen.... Ver bana ordan 2 ekmek 1 uzun leme
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 10.06.2022 16:53
Mükemmel!
Kalan Karakter : 300 Gönder
Harry Potter: Hogwarts Legacy bulmaca videosu geldi

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×