Harry Potter'ın yaratıcısından yeni film müjdesi

Harry Potter'ın yaratıcısından yeni film müjdesi

Ceyda Doğan
Ceyda Doğan 14.09.2013 - 21:40
J.K. Rowling'den son sürpriz
J.K. Rowling'in ünlü eseri Harry Potter, tekrar beyaz perdeye çıkıyor. Bu sefer hikayemiz biraz değişecek.  J.K. Rowling, Harry Potter evreninde geçecek yeni bir film senaryosu için çalışmalara başladığının müjdesi geldi. İngiliz yazar J.K. Rowling, filmle ilgili çalışmalara başlanmasına rağmen, filmin ne zaman çekilmeye başlanacağı veya kadroda kimlerin yer alacağı konusunda bir ipucu vermedi.

Yayımlanan en önemli bilgi, Rowling'in 2001 yılında yazdığı ve "Harry Potter: Felsefe Taşı" filminde Harry'nin ders kitaplarından biri olarak gözüken "Fantastic Beasts and Where To Find Them" kitabından uyarlanacak. Filmde asıl kahramanımız, bu kitabın yazarı olarak belirtilen Newt Scamander olacak ve öykü New York'ta geçecek. Görünen o ki bu sefer ünlü yazar Hufflepufflı'ları ön plana çıkartacak, çünkü Newt Scamander adlı kahraman, Hogwarts Okulu'nda  bir Hufflepuff'lıdır. Okulun ardından Sihir Bakanlığı'nda çalışmış ve  doğaüstü yaratıklar üzerine uzmanlaşmış biri tasvir edilmiştir.

Bu filmin Harry Potter serisinin bir öncesi veya devamı olmadığı özellikle vurgulandı.

Harry Potter'ın yaratıcısından yeni film müjdesi
Yorumlar 32
MK Okuru
MK Okuru 28.11.2020 02:14
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×