Heijan göz altına alındı

Heijan göz altına alındı

Furkan Güler
Furkan Güler 28.11.2017 - 17:37
Fenomen şarkıcı Heijan'ın başı derde girdi.

Heijan adını kullanan Doğan Tarda'nın göz altına alındığı ortaya çıktı. Son dönemlerde ortaya koyduğu şarkılar ile yeni nesil arasında oldukça popüler olan şarkıcı öğle saatlerinde polis tarafından göz altına alındı. İlk olarak internette yayınladığı amatör bir şarkı ile popülerliği yakalayan ve sonradan Yansın Geceler, Semt Oturuşu, Abin Dızo Bremın ve Bonzai Bom gibi şarkılar ile bilinirliğini artıran Heijan, uyuşturucu pazarlayanlara özendirici paylaşımlar yapmak yüzünden başını derde soktu. İstanbul, Ankara, İzmir ve Antalya illeri başta olmak üzere 29 ilde eş zamanlı düzenlenen operasyon kapsamında 62 kişi göz altına alınmış durumda.

Heijan polis güçleri tarafından göz altına alındı

Heijan ismini kullanan Doğan Tarda'dan henüz bir açıklama gelmedi ancak muhtemelen kendisi kolay kolay bu işten paçayı kurtaramayacaktır. Diğer bir taraftan "Adana Merkez Patlıyor Herkes" şarkısı ile ünlü olan Ramazan A. için de yakalama kararı çıkartıldığı söyleniyor. Ramazan A.'nın söylediği şarkının 43 milyon izlenme sayısına ulaşmış durumda.

Çetelere yönelik yapılan bu operasyon sonucunda bakalım daha fazla ünlü isim göz altına alınacak mı? Çünkü görünüşe göre polis güçleri, internet üzerinden uyuşturucuya yönelik özendirici paylaşım yapan isimleri de göz altına alıyor.

Yorumlar 10
MK Okuru
MK Okuru 6.03.2021 20:35
Kalan Karakter : 300 Gönder
Anonim!
Anonim! 30.11.2017 02:32
çok ama çok iyi olmuş kekoya! ne olacak 43 milyon aptal izledide izledi kekonun müziklerini kazandırdılar parayı marayı sonra ne oldu ona buna özendi gözü az biraz para gördü uyuşturcu pazarlama işine felan girdi biraz daha kazanayım diye ve sonunda olan şey bu.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 28.11.2017 23:42
Su testisi su yolunda kırılır.
MK Okuru
MK Okuru 29.11.2017 14:22
bunu değil esas pelinsu heceler şarkısını ciddi ciddi dileyip altına yorum atanları alsınlar içeri yaş farkı gözetmeyip. böyle bir şarkıyı nasıl bir insan evladı beğenerek dinleye bilir. daş yağacak başımıza daşşş.
Kalan Karakter : 300 Gönder
r3ckerTR
r3ckerTR 29.11.2017 13:57
dj dikkat wins :D
Kalan Karakter : 300 Gönder
B777
B777 29.11.2017 11:53
İyi olmuş.. Bunlar yeterince prim yaptı, artık yeter.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×