Henry Cavill Red Dead Redemption film uyarlamasında oynamak istiyor

Murathan Özlü
Murathan Özlü 22.12.2021 - 18:05
The Witcher serisinin ardından Henry Cavill Red Dead Redemption'ın beyaz perde uyarlamasında oynamak isteyebileceğinin sinyalini verdi.

Henry Cavill Red Dead Redemption evreninde geçen bir filmde oynamaktan memnuniyet duyacağını açıkladı. The Witcher ikinci sezonunun yayınlanmasının ardından çeşitli televizyon programlarına ve film galalarına katılan Cavill, daha önce de "gizemli" bir Mass Effect 3 paylaşımında bulunmuştu.

éHenry
Henry Cavill, bütün fantastik evren uyarlamalarında yer almaya kararlı gibi gözüküyor.

Henry Cavill Red Dead Redemption evreninde de yer almak istiyor

Bir oyuncu olduğu bilinen Cavill, bu sebeple Witcher dizisinin başrolünde oynamasıyla daha da fazla dikkat çekiyor. Warcraft ve Warhammer evrenlerinin de sıkı bir takipçisi olan Henry Cavill, Aralık ayı başında katıldığı bir talk show sırasında Warcraft ile Warhammer evrenleri arasındaki farkı nazikçe açıklamıştı.

Henry Cavill, geçen hafta verdiği bir röportajda, Netflix'de yayınlanacak başka hangi video oyun uyarlamasında oynamak isteyebileceğine dair gelen soruyu yanıtlamış:

" Bu zor bir soru, çünkü hem bir markayı hem de firmayı işin içine katmam gerekecek ve bunu pek istemiyorum. Ancak sinema/dizi adaptasyonunda oynamak isteyebileceğim bir sürü oyun var. Yakın dönemde oynamaya başladığım Red Dead Redemption 2 gibi - oynamakta biraz geç kaldığımın farkındayım- ancak sonunda başladım ve çok keyif alıyorum. Bence böyle bir oyunu sinemaya uyarlamak çok keyifli bir iş olurdu."

Bütün oyun evrenlerinin uyarlamalarında yer almaya kararlı Henry Cavill'e, Max Payne'i ne zaman canlandıracağını soracak ilk kişiyi merakla bekliyoruz.

Yorumlar 15
MK Okuru
MK Okuru 2.06.2023 14:55
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 22.12.2021 21:48
Bu da b.kunu çıkardı afedersiniz. Her şeyde oynamak istiyor. Git kumda oyna!
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 24.12.2021 18:19
Olabilir yakışır Henry Cavill iyi oyuncu ve aynı zamanda gamer bizden biri rolün hakkını verir RDR filmi veya dizisi olsa witcherda gayet iyi rolü yaşıyor.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 24.12.2021 14:34
Henry abimizin yakışmayacağı rol yok. Adam acayip yakışıklı. En erkek adamı bile henry abimizin karşısına koy o erkek adam ılımaya başlar :)))
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 22.12.2021 18:37
Kardeş sen oynama witcher'da gördük berbattın.
MK Okuru
MK Okuru 23.12.2021 05:00
Sen ne diyon ya, Witcher'da izlenebilen tek şey Henry abimiz.
MK Okuru
MK Okuru 23.12.2021 00:50
XD berbat mi? Hey allahim yaa
Kalan Karakter : 300 Gönder
burak_55
burak_55 23.12.2021 18:31
Henry gözün doysun.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Henry Cavill Red Dead Redemption film uyarlamasında oynamak istiyor

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×