Hideo Kojima iki yeni oyun projesi üzerinde çalışıyor

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 28.12.2021 - 16:04
Söylentilere göre ünlü ypaımcı Hideo Kojima, biri yeni Silent Hill oyunu olmak üzere, iki yeni yapım üzerinden çalışıyor.

Efsanevi video oyunu yönetmeni Hideo Kojima, ilk büyük solo projesi Death Stranding'in ardından, görünüşe göre bir değil iki yeni oyun projesi üzerinde çalışıyor ve bir tanesi 'büyük bir isim' olmayı vaat ediyor.

Hideo Kojima'nın yeni projelerinden biri yeni Silent Hill oyunu olabilir

Sosyal medyada, özellikle de Twitter üzerinde oldukça aktif olan Hideo Kojima, iki yeni proje üzerinde çalıştığını açıkladı. Detaylar henüz yetersiz olsa da, biz oyun severler için, ünlü yapımcının gelecek projeleri hakkında spekülasyonlar yapmak için güzel fırsatları sunuyor.

Bilgiler, çeşitli Japon video oyunu geliştiricilerinin 2022 için isteklerini derleyen bir makalede Famitsu'dan geldi. Ünlü yapımcı yeni nesil bir geliştirme sistemi arayışı içinde. Kojima Productions olarak, Corona öncesi esnek ve iletişimsel, hızlı üretim ritmini yeniden kazanmayı amaçlayan yapımcının büyük bir marka ve yeni ama zorlayacak yeni bir marka için çalışmalara başladığı belirtiliyor.

Hideo Kojima iki yeni oyun projesi üzerinde çalışıyor

Sitedeki açıklamaya göre, Kojima, ayrıca oyuncuların 2022'de nelere dikkat etmesi gerektiğini de açıklıyor:

2022'yi "Eğlence endüstrisinin akışla kesinlikle değişeceği yıl" olarak tanımlayan yapımcı, "formdaki değişiklik, işin kendisi ve iş yöntemi üzerinde büyük bir etkiye sahip olacaktır, Bu değişikliklerin net bir şekilde görülebileceği bir yıl olacak." diye ekliyor.

Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 28.01.2023 02:30
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 30.12.2021 22:14
2030'da filan çıkar muhtemelen. Oyun dünyası ciddi bir krizde ve biz de farkında değiliz. Kaç senedir sürekli söylenti haberleri okuyup duruyoruz. Çıkacak oyunlar da habire erteleniyor.Oyun yapmak sanırım imkansız bir şey artık. Söylenti haberlerine hiç ciddi bakamıyorum.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 29.12.2021 16:29
acıyorum artık
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 29.12.2021 09:32
Yine kojima bir projede çalışıyor ve yine silent hill olabilir muhabbeti geri döndü xD Çıkar artık remake veya benzer bir oyun. Adını ben koyim ya.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 29.12.2021 00:57
kesin silent hill hehe
Kalan Karakter : 300 Gönder
Hideo Kojima iki yeni oyun projesi üzerinde çalışıyor

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×