Hideo Kojima Zombie MMO’yu düşünüyor

Beril Sergün
Beril Sergün 3.06.2010 - 12:31
Hideo Kojima Zombie MMO’yu düşünüyor
MGS'in yaratıcısı Hideo Kojima, ünlü İngiliz oyun dergisi "Edge" ile yaptığı bir röportajında, MMO(Ölüler tarafından ele geçirilmiş bir kasaba hakkında bir oyun) üzerine kurulu bir oyun yapmak istediğini açıkladı.

Daha önceden bu tarz oyunları çok gördünüz gibi geliyor değil mi? Ancak hayır, buna benzerini değil. Kojima her karakteriniz için ödeme yapmanızı istiyor sizden, şöyle ki; eğer karakteriniz ısırılıp zombiye dönüşmeye başlarsa, pamuk ellerinizi cebinize atıp yeni bir karakter satın almalı ve zombi olan eski karakterinizi öldürmelisiniz.

Ancak bu sizden para koparmak amacıyla yapılmış bir şey değil, yarattığınız karaktere daha iyi sahip çıkmanızı ve oyuna daha iyi adapte olabilmenizi sağlamak için tasarlanmış bir şey.

Fakat bu fikirler şu an için kesin olarak onaylanmış durumda değil ve dahası böyle bir proje de yok görünürlerde. Bunlar sadece Kojima’nın aklından geçirdiği ve yapmayı tasarladığı oyunla ilgili detaylar.

Kaynağa ulaşmak için tıklayınız.Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 17.05.2021 07:34
Kalan Karakter : 300 Gönder
Hideo Kojima Zombie MMO’yu düşünüyor

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×