Hitman: Definitive Edition'un çıkış yapacağı tarih belli oldu

Hitman: Definitive Edition'un çıkış yapacağı tarih belli oldu

Ahmet Özçilingir
Ahmet Özçilingir 16.05.2018 - 14:55
Ajan 47'ye doyamadık

2016 yılında çıkan Hitman, seride bir değişikliğe gitmiş, hem ajan 47'nin görünümü değişmiş, hem de oyun bölümler halinde sunulmuştu. Çıkışından itibaren IO interactive tarafından, yeni içerikler ile desteklenen oyun, yeni çıkacak olan Hitman: Definitive Edition özel sürümü ile, Ajan 47'yi yeniden operasyonlara geri döndürüyor. IO interactive, geçtiğimiz gün bir çıkış fragmanı yayınlayarak, Hitman: Defnitive Edition'un çıkış tarihini oyunseverler ile paylaştı.

Hitman Definitive Edition'un çıkış tarihi açıklandı

Hitman: Definitive Edition'da, ana oyunun yanı sıra yeni görevler, yeni kostümler ve silahlar ve yeni kontratlar da yer alacak. Kane & Lynch, freedom Fighters gibi oyunlardan esinlenerek oluşturulan yeni kostüm seçenekleri ve ekstra pek çok içerik de Hitman: Definitive Edition'da yer alacak. Yeni özel sürümün çıkış tarihi ise 18 Mayıs olarak belirlenmiş. Seride değişikliğe gidilerek bölümler halinde çıkan yeni Hitman oyunu, özellikle suikast görevlerinin pek çok farklı şekilde yapılabilmesi yönünden oyunseverlerin beğenisini toplamıştı. Ancak bölüm bölüm işlenen hikaye yapısı, öte yandan hikayeden de uzaklaşılmasına neden oluyordu. Hitman: Definitive Edition'un çıkış fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 23.01.2021 10:55
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 16.05.2018 23:53
yani bu bölümler halinde çıkan oyunun tüm içeriklerinin tek bir versiyonda toplanmış hali mi arkadaşlar??
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×