Hitman'den yeni bir duyuru geliyor!

Hitman'den yeni bir duyuru geliyor!

Hakan Hervenik
Hakan Hervenik 6.10.2017 - 16:17
Takvimlerinizi ayarlayın.

HITMAN'in Ekim ayı planları yayınlandı ve oyun hakkında yeni bir duyuru yapılacağı duyuruldu. Oyuna tam olarak 10 yeni kontrat ekleniyor. Bu da zekice hazırlanmış eğlenceli bölümler demek oluyor. 13 Ekim'de yayınlanacak olan bu içeriğin yanı sıra yeni paketlerde oyunun içerisine eklendi. Bu paketleri bölümlerde bularak daha çok içeriği açabileceksiniz.

Ekim'in sonlarına doğru ise 10 adet yeni kontrat daha gelecek. Oyunun bu kadar sevilmesinde en büyük etkinlik olan bu mod ise seçilen bir oyuncu tarafından yayınlanacak. Hatch isimli bir İngiliz speedrunner oyuncusu tarafından hazırlanacak olan liste, oyuncunun en sevdiği kontratları içerecek.

Hitman, Ekim ayı içerikleri

Gelelim duyuruya. 24 Ekim'e takvimlerimizi ayarlamamızı belirten stüdyo. Oyun ile ilgili büyük bir duyuru yapmaya hazırlanıyor. Bazı oyuncular sezon 2 tahmininde bulunsa da bu tahmin stüdyo tarafından çoktan yalanlandı. Bu da demek oluyor ki yeni içeriklerin olduğu bir paket ile karşılaşabiliriz. Sizce bu duyuruda neler göreceğiz?

Açıklamanın yanı sıra bir de görsel yayınlayan stüdyo, sevdiğimiz barkod kafa için bakalım neler hazırlamış?

Hitman'den yeni bir duyuru geliyor!

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 3.03.2021 21:45
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×