Hollywood'dan Voltron projesi

Devran Yardım
Devran Yardım 3.06.2010 - 12:31
Hollywood'dan Voltron projesi
Aranızda Voltron'ı tanıyan var mıdır bilmiyorum, ama benim çocukluğumda vazgeçemediğim bir çizgi film'di Voltron. Şu günlerde alınan duyumlara göre Mark Gordon (Er Ryan'ı Kurtarmak), Pharrell Williams, World Events Prods ve Mark Costa ve Ford Oelman ile birlikte Voltron: The Defender of the Universe filmini yapmak için birlikte çalışmaya başlayacaklarmış. Transformers gibi Voltron'da 1980'lerin (bizim ülkemizde ise 90'ları bulmuştu) popüler çizgi filmlerinden birisiydi.

Voltron Voltron Voltron

Gelişen teknoloji sayesinde artık yapılamayacak film yok gibi. O yüzden Hollywood da boş durmayıp böyle popüler filmleri bize sunuyor. Transformers da Dreamworks tarafından Michael Bay'in yönetmenliğinde 4 Temmuz 2007'de sinemalarda olacak gibi görünüyor. Transformers Don Murphy tarafından yapılacak fakat Voltron'ın yapımcısı olan Mark Gordon ise şu sıralar League of Extraordinary Gentlemen ile ilgileniyor.

Voltron'ın şu anda herhangi bir Stüdyo çalışması olmadığı için herhangi bir çıkış tarihi yok...
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 5.08.2021 21:03
Kalan Karakter : 300 Gönder
Hollywood'dan Voltron projesi

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×