Homefront'un ilk multiplayer videosu

Mahmut Saral
Mahmut Saral 4.10.2010 - 11:05
Amerika zor durumda
Frontlines: Fuel of War'un geliştiricisi Kaos Studios tarafından geliştirilen yeni savaş oyunu Homefront'un multiplayer oynanışına ait ilk videosu yayımlandı. Alternatif gerçeklikte bir senaryo barındıran yapım,Kuzey ve Güney Kore'nin birleşerek Amerika'yı işgal etmesini, ardından da bir gurup direnişçi vatanseverin mücadelesini konu ediniyor. PC, PS3 ve X360 platformları için geliştirilen oyun, 2011'in ilk çeyreğinde raflarda olacak. İyi seyirler.

    


Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 1.06.2023 21:04
Kalan Karakter : 300 Gönder
Homefront'un ilk multiplayer videosu

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×