Homeworld 2

Umut Ersaraç
Umut Ersaraç 3.06.2010 - 12:31
Hile Kodları
Başlangıç parasını ayarlama - "persistx.lua" (Dosya ismi içindeki X görev numarasını göstermekte ) isimli dosyayı bulun (bu normalde bin\profiles\profileX\Campaign\Campaign name\ klasörünün içinde olmalı). Bu dosyayı not defteri ile açın. "RUs = x" (Buradaki X ise sizin göreve başladığınızdaki kaynak sayısı gösterir) satırını bulun ve oradaki X değerini istediğiniz gibi değiştirin. Zaten bu satır o dosyanın son satırı. Bu hilenin çalışması için mutlaka görevinizi "RESTART" etmelisiniz.

Bütün görevler için - "Profile" klasörünün içine girin (Örneğin C:\Games\Homeworld2\ Bin\Profiles\Profile1 ). Orada "playercfg" isimli bir dosya bulmalısınız. Uzantısı da lua olmalı. Bu dosyayı not defteri ile açın ve "maxmission = x" yazılı olan satırı bulun.Eşitliğin sağında bulunan X değeri sizin oynamak istediğiniz görev sayısını gösterir.Buraya 15 yazarsanız bütün görevleri oynanabilir hale getirisiniz.
Homeworld 2

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×