Humankind PC demosu erişime açıldı

Eren Eroğlu
Eren Eroğlu 19.11.2021 - 10:58
17 Ağustos 2021'de çıkar çıkmaz Xbox Game Pass PC'ye ekleneceği açıklanan Humankind, artık ücretsiz bir demo seçeneğine de sahip.

SEGA'nın 17 Ağustos 2021'de Microsoft Windows, Klasik Mac OS ve Stadia için piyasaya sürülen strateji oyunu Humankind, Sid Meier's Civilization tarzında bir strateji ürünü olarak karşımıza çıkıyordu. AMPLITUDE Studios tarafından geliştirilmiş olan yapım, artık Steam'de bir demo seçeneğine de sahip.

Humankind PC demosu erişime açıldı

An itibariyle indirip bir süreliğine deneyimleyebileceğiniz demo, oyunun tarzı veya oynanış yapısı olarak sizlere bir fikir verebilir. Oyunun ücretsiz demosu, 100 tur boyunca Neolitik, Antik ve Klasik çağlarda oynamaya olanak sağlıyor. 14 farklı kültürü deneyimleyip, farklı kombinasyonlar ile birlikte kendi medeniyetinizi yaratacağınız yapım, kendi karakterinizi kişiselleştirme seçeneğine de olanak sağlıyor. Demoyu deneyimledikten sonra oyunu satın alan kullanıcılar için de ilerlemelerinin kaldıkları yerden devam edeceğini belirten şirket, eşsiz bir strateji deneyimi vaat ediyor.

Humankind PC demosu erişime açıldı

An itibariyle Steam'de toplamda 12,379 incelemeye sahip olan Humankind, %68 olumlu incelemeye sahip. Ülkemizde 299 TL'den piyasaya sürülen yapım, 24 Kasım 2021'e kadar %20 indirimli bir şekilde 239,20 TL'den satılıyor. Oyunun, an itibariyle erişime açılmış ücretsiz demosuna buraya tıklayarak ulaşabilir, farklı çağlarda kendi medeniyetiniz ile hüküm sürebilirsiniz.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 30.11.2021 23:45
Kalan Karakter : 300 Gönder
Humankind PC demosu erişime açıldı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×