I Was An Atomic Mutant! için patch v1.10 yayınlandı

Merlinin Kazanı
Merlinin Kazanı 3.06.2010 - 12:31
I Was An Atomic Mutant! için patch v1.10 yayınlandı
Canopy Games and ValuSoft, geçtiğimiz günlerde piyasaya çıkarttıkları I Was An Atomic Mutant! İçin patch v1.10’ i yayınladılar. Yayınlanan bu patch ile oyuna 3 farklı kamera açısı, daha gelişmiş yapay zeka ve oyunun bazı ekran kartlarında çalışması kolaylaştırıcı özellikler ekleniyormuş. Patch v1.10’ i şu adresten download edebilirsiniz:

https://www.3dgamers.com/news/more/1051099160/
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 25.03.2023 08:42
Kalan Karakter : 300 Gönder
I Was An Atomic Mutant! için patch v1.10 yayınlandı

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×