Icarus ve yeni oyunlar için NVidia GeForce Game Ready sürücüsü yayınlandı

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 2.12.2021 - 10:24
Dean Hall'ın yeni oyunu Icarus dışında son dönemde çıkan oyunlar için optimizasyonlar barındıran NVidia GeForce Game Ready sürücüsü çıktı.

En yeni NVIDIA GeForce Game Ready sürücüsü, Dean Hall ve RocketWerkz'in yeni ortak hayatta kalma oyunu ICARUS için ilk gün optimizasyonlarını içeriyor ve yalnızca GeForce RTX oyuncuları NVIDIA DLSS ve ışın izleme için lansman günü desteği alıyor.

Yeni NVidia GeForce Game Ready sürücüsü yayınlandı

Yeni sürücü ayrıca Chorus ve Halo Infinite'de en iyi deneyimi sağlıyor ve altı yeni G-SYNC Uyumlu oyun monitörü desteği ve beş yeni tek tıklamalı GeForce Experience Optimal Playable Settings profili için destek içeriyor. NVIDIA, ICARUS'a NVIDIA DLSS ve RTX Global Aydınlatma (RTXGI) eklemek için RocketWerkz ile birlikte çalıştı.

Yapay zeka işleme teknolojisi ve özel olarak GeForce RTX GPU'larda bulunan tensör çekirdekleri tarafından desteklenen DLSS, yerel çözünürlüğe benzer görüntü kalitesi sağlamak için oyunun çarpıcı grafik ayrıntısını korurken ICARUS'ta kare hızlarını hızlandırıyor. ICARUS, NVIDIA RTX Global Aydınlatma teknolojinin yeni Infinite Scrolling Volumes özelliğini kullanan ilk oyun olduğu için RTXGI teknolojisinin başka oyunlar için de yapabileceklerini gösteriyor.  

ICARUS, ortamları RTXGI aracılığıyla elde edilen ışın izlemeli global aydınlatmayla geliştirildi. ICARUS'ta RTXGI, yüzeyden yüzeye doğal olarak sıçrayan güneş ve aydan gelen ışınları takip ederek gerçekçi aydınlatma sağlıyor. Oyuncular ağaçları düzledikçe, binaları diktikçe ve çevreyi değiştirdikçe, aydınlatma bu değişiklikleri yansıtacak şekilde anında güncelleniyor ve ağaçların gölgeleri tarafından korunan karanlık orman zemininin artık kesilen ağaçlara göre parlak bir şekilde aydınlatılmasını sağlıyor.

Icarus ve yeni oyunlar için NVidia GeForce Game Ready sürücüsü yayınlandı

ICARUS'un devasa biyomlarını destekleyen Infinite Scrolling Volumes adlı yeni özellik, oyuncular ortamda hareket ettikçe, oyuncunun bakış açısına göre aydınlatma büyük bir hacimde güncellenerek bellek gereksinimlerini azaltıyor ve performansı artırıyor.

ICARUS için NVIDIA Game Ready Sürücüsü aşağıdakiler de dahil olmak üzere başka özellikler de ekliyor:

Deep Silver'ın 3 Aralık'ta piyasaya sürülen yeni bilim kurgu aksiyon-macera oyunu Chorus, NVIDIA DLSS ile geliştirildi.

5 yeni oyun için en uygun GeForce Experience ayarlarının eklenmesi:

 • Farming Simulator 22
 • Halo Infinite
 • Inscryption
 • Ruined King: A League of Legends Story
 • Crab Game

6 yeni G-SYNC Uyumlu oyun ekranı desteği:

 • ASUS XG27UQR
 • Dell G2722HS
 • Dell G3223D
 • Dell G2422HS
 • LG 32PG750
 • MSI G273
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 29.01.2022 01:31
Kalan Karakter : 300 Gönder
Icarus ve yeni oyunlar için NVidia GeForce Game Ready sürücüsü yayınlandı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×