İlk seri Steam Deck konsolu Gabe Newell tarafından teslim edildi

Merlinin Kazanı
Merlinin Kazanı 1.03.2022 - 15:28
İlk seri Steam Deck konsolu senunda ön sipariş verenler ile buluşmaya başladı. Steam'in kurucusu Gabe Newell, konsolları kendi eli ile götürüp teslim etti.

Steam Deck konsolları sonunda üretim bandından çıktı. Firmanın kurucusu Gabe Newell da ilk seri Steam Deck konsolu için satın alma yapan bir grup oyunsevere bunları kendi elleri ile teslim etti.

İlk seri Steam Deck konsolu Gabe Newell tarafından teslim edildi

Washington'da bazı sipariş verenlere Gabe Newell konsolları teslim ederken bunu videoya da aldı. Ancak görülen o ki kimileri ünlü yapımcıyı tanımazken kimileri de onu görünce dondu kaldı. Zira ürünlerini beklemedikleri bir şekilde teslim almışlardı. Çekilen videoyu aşağıda izleyebilirsiniz.

Teslim edilen paketlere mail adresini de ekleyen Newell, onlardan gelecek ilk yorumları beklediğini belirtti. Ayrıca paketleri imzalayan Gabe Newell, bu kişilere son derece değerli bir hediyeyi de birlikte vermiş oldu.

Bilindiği üzere Steam Deck elde kullanılmak üzere üretilmiş bir el bilgisayarı. Her ne kadar oyun konsolu olarak lanse edilmese de, oyuncular tarafından oyun konsolu olarak görülmekte. Switch benzeri bir yapıya sahip olan Steam Deck, 25 Şubat tarihinde piyasaya sunuldu. Üç farklı model ile sunulan ürün, henüz ülkemizde satışa çıkmış değil.

İlk seri Steam Deck konsolu Gabe Newell tarafından teslim edildi

Steam Deck teknik özellikleri ve diğer bilgileri için daha önceden paylaştığımız haberimize bakabilirsiniz.

Yorumlar 8
MK Okuru
MK Okuru 2.06.2023 14:27
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 1.03.2022 16:39
Hepsi sözde kimin geldiğini bilmeden maske ile kapıyı açıyor güzel bir gösteri olmuş. :D
MK Okuru
MK Okuru 5.03.2022 22:52
Kardeş helal olsun koskoca Valve şirketinin düşünmediğini ve kimsenin anlayamadığını sen anladın helal olsun.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 2.03.2022 20:57
Half life 3ü bi soraydın gardaş insanlık adına (:
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 1.03.2022 15:57
PC de monitörde oynamak varken ne gerek var bu minnacık ekranlı konsola? Daha önce Sony de yaptı, sattı bu minik aletlerden, şimdi tarihe karıştı çoktan! İyi oyun dediğin ya konsol + tv de veya PC de oynanır. Ha, yaramaz küçük veletlerin eline oyalansın diye telefon yerine bunu vereceklerse, tamam!
MK Okuru
MK Okuru 2.03.2022 10:37
Sony minik alet dediğin ps vitaya destek verseydi tarih olmazdı.
Günlerce büyük duyuruya gazır olun deyip online tabanlı kart oyunu sundular :)
Bunun gibi çok örnek var.
Nintendo 3ds ve switch oyun desteği sayesinde çok sattı satıyor.
Zaten switch den pay almak adına bi adım bu.
MK Okuru
MK Okuru 1.03.2022 21:32
Sony yaptı ve bende almıştım. PSP inanılmaz tuttu. PS Vita da sahip çıkmadı konsola. Bu boşluğu kısmen Nintendo doldurdu.
MK Okuru
MK Okuru 1.03.2022 21:21
Küçük aletleri satarak Nintendo yüz milyonlarca satıyor, yatağında koltukta seyahat ederkende oynarsın mada üstü pc ile,adamlarda bu konsol çok pahalı değil o yüzden çoğu iş arasında yada koşuşturmaca biraz açıp oynamak için alternatif olarak alıyor illa ikisinden birini almıyorlar yani imkanlarıvar
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 1.03.2022 21:40
649 birime onu alabilmek ve Gaben ile tanışabilmek ne güzel bir dünya, bir de abi half life 3 gelecek mi diye sorsaydılar güzel bir son olurdu.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlk seri Steam Deck konsolu Gabe Newell tarafından teslim edildi

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×