Indiana Jones 5 çekimleri önümüzdeki hafta başlıyor

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 4.06.2021 - 00:40
Ünlü oyuncu Harisson Ford'u bir kez daha Indiana Jones rolü ile izleyeceğimiz filmin çekimleri haftaya başlayacak.

Harrison Ford Indiana Jones 5 filminde son kez ikonikleşen karakterine hayat verecek. Oldukça uzun bir süre öne duyurulan fakat bir türlü prodüskiyon aşamasına geçemeyen filmden en sonunda beklenen haber geldi. Gelen bu haberlere göre Indiana Jones 5 filmi önümüzdeki haftadan itibaren prodüsiyon aşamasına geçiyor.

Indiana Jones 5 çekimleri başlamak üzere

Deadline sitesinin haberine göre Lucasfilm, Harrison Ford liderliğindeki Indiana Jones serisinin uzun süredir geliştirilmekte olan beşinci ve muhtemelen son bölümünün prodüksiyon tarihini belirlemiş. Buna göre filmin çekimlerine önümüzdeki hafta İngiltere'de Pinewood Studios'ta başlanması planlanıyor. Bu söylentinin ana kaynağı ise Reddit'te sızdırılan bazı set fotoğrafları olmuş. Daha sonradan silinen bu set fotoğraflarında kale kalıntıları gibi mekanların bulunduğu belirtilmiş.

Indiana Jones 5 çekimleri önümüzdeki hafta başlıyor

Harrison Ford'a bu yeni filmde Phoebe Waller-Bridge, Mads Mikkelsen, Thomas Kretschmann, Boyd Holbrook ve Shaunette Renée Wilson gibi önemli oyuncular eşlik edecek. Phoebe Waller-Bridge'ın filmdeki ana kadın oyuncu olacağı da gelen haberler arasında. Uzun süredir planlama aşamasında olan ve büyük bir merakla beklenen devam filminin 29 Temmuz 2022'de vizyona girmesi planlanıyor.

Projenin yapımcı koltuğunda Steven Spielberg ile birlikte Kathleen Kennedy ve Frank Marshall gibi isimler bulunuyor. Filmin müzikleri ise Simon Emanuel ve tabi ki John Williams'a emanet edilecek. Indiana Jones 5 yönetmenlik koltuğunda ise James Mangold yer alıyor. Kendisini 3:10 Yuma Treni, Wolverine, Logan ve Ford v Ferrari gibi filmlerden hatırlıyoruz.

Yorumlar 8
MK Okuru
MK Okuru 2.08.2021 14:33
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 4.06.2021 15:32
Bu adamin yasina laf edenlerin fizigi nasil acaba bu sitedeki cogu insani cebinden cikarir bu yasda Ford
MK Okuru
MK Okuru 9.06.2021 00:42
fizikle ne alakası var belirli bir yaştan sonra vücudun gerekli fonksiyonları tam yerine getirememesi doğanın bir kanunu. 80 yaşında adamın cgi ile taklalar atması absürd olmayacak mı sence? ayrıca ford Türkiye menajerliğini sana mı verdi acaba? :D
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 4.06.2021 16:25
Microsoft indiana jones oyununu çıkardığında yeryerinden oynayacak,,,series x ps5'e tokadı çakacak
MK Okuru
MK Okuru 8.06.2021 14:58
dünyadan da haberiniz yok herhalde ps5 satış rakamlarına bakın kim kimi ezmiş, tokatlamış. xbox'ın 7 ay da bir tane çıkmış oyunu yok. PS5 ise 7 tane çıkardı. Ne saçmalıyorsunuz siz? Bırakın amigoluğu goygoyculuğu.
MK Okuru
MK Okuru 5.06.2021 20:49
zaten yeterince ezdi xbox bu oyuna gerek yok
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 7.06.2021 01:47
holy wood ne yeni film çıkarabiliyor ne de yeni aktör... sabunluk gibi Harrison Ford, Arnold Schwarzenegger, Slyvester Stallone.. 80 e dayandılar dede oldular hala bunlar film yapıyor... sabunluk gibi adamlar
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 4.06.2021 11:12
yakın gelecekte oyunculara gerek kalmayacak, reface tarzı programlarla ölmüş oyuncuları bile filmlerde göreceğiz. Yaşlı oyuncularda oturdukları yerden para kazanacaklar:))
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 4.06.2021 06:58
napacak tekerlekli sandalyeyle kurşunlara kafamı atacak? altına kaçırmazsa iyidir :) hani sağalım derken suyunu çıkartmak bu olsa gerek.. yeni fikirler üretecek kimse yokmu bunların yanında diye merak ediyor insan.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Indiana Jones 5 çekimleri önümüzdeki hafta başlıyor

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×