Intel Monsters Reloaded 2021 heyecanı başladı

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 9.07.2021 - 11:18
Monster Notebook’un geçen sene ilkini gerçekleştirdiği espor etkinliği Monsters Reloaded, bu sene Intel’in desteğiyle başlıyor.

Geçtiğimiz günlerde WASD etkinliği ile ülkemizde teknoloji alanında bir ilki gerçekleştiren Monster Notebook yaptığı açıklama ile Monster Reloaded 2021 heyecanının başladığını duyurdu. Monster Notebook, Intel’in partnerliğinde Monsters Reloaded e-spor etkinliğinin ikincisini gerçekleştiriyor. Bu yıl Haziran ayında başlayan Intel Monsters Reloaded’da CS:GO, Valorant, Rocket League, Fortnite, Minecraft gibi popüler oyunlar yer alıyor.

Intel Monsters Reloaded 2021 heyecanı başladı 

Intel Monsters Reloaded 2021 heyecanı başladı

Intel ana sponsorluğu ile gerçekleşecek olan turnuvada her hafta canlı yayın ve topluluk katılımları ile beraber eğlenceli turnuvalar oyunseverleri bekliyor. Ahmet “Jahrein” Sonuç, Pelin ”Pqueen” Baynazoğlu ve Mete “Eastergamerstv” Özbey gibi oyun dünyasının yakından tanıdığı isimlerin konuk olacağı Intel Monsters Reloaded, yıl sonuna kadar sürecek.

Intel Monsters Reloaded turnuvasının 300 bin TL’yi bulan ödül havuzu, e-spor alanında şu ana kadar Türkiye’deki en büyük ödül havuzlarından biri. Nakit ödül havuzunun yanı sıra Monster Notebook ürünleri de ödüller arasında yer alıyor. Turnuva ile ilgili detaylı bilgi almak ve kayıt olmak için Monster Reloaded resmi sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 28.09.2021 11:12
Kalan Karakter : 300 Gönder
Intel Monsters Reloaded 2021 heyecanı başladı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×