İptal edilen Star Wars oyunu için görüntüler geldi

Emir Özkayalar
Emir Özkayalar 6.05.2022 - 10:28
Geçtiğimiz günlerde bir reddit kullanıcısı, iptal edilen Star Wars oyunu ile alakalı bilgi verdi bazı görseller paylaştı

Geçtiğimiz günlerde MissFeepit isimli bir reddit kullanıcısı bir gönderi paylaştı. Gönderi iptal edilen Star Wars oyunu ile alakalıydı. MissFeepit gönderisinde,

 “Lucasart nişanlımın akrabasının müşterisiydi. Bu yüzden kendisi birçok oyunu test etme şansına sahipti. Test ettiği oyunlardan birisi Star Wars: Battlefront III’tü. Oyun iptal edildi haliyle çoğu kişi duymadı. Oyun ile ilgili bütün dokümanlar Skywalker Ranch’e geri gönderildi.

İptal edilen Star Wars oyunu için görüntüler geldi

Ancak bir adet test CD’si unutulmuş. AI savaşları, CTF ve Conquest gayet iyi çalıştı. Yıllar sonra kendisi eski oyunlarını karıştırırken bu CD’ye rastladı. İnternette yaptığımız araştırma neticesinde oyunun tek kopyası bu olarak gözüküyor. Dürüst olmak gerekirse ederinin ne olacağını merak ediyoruz. CD üzerinde herhangi bir çizik bulunmuyor yani muhtemelen gayet çalışır durumda” yazdı.

İptal edilen Star Wars oyunu PSP içindi

İptal edilen Star Wars oyunu için görüntüler geldi

Görsellere bakacak olursak, oyun bir PSP oyunu. Kendisi de PSP’ye takıp birkaç görselde çekmiş ancak hiçbirisinde oyun içi bir görsel bulunmamakta. Daha öncesinde PSP’ye yaklaşık olarak 11 tane Star Wars oyunu çıkmıştı. Gönderide herhangi bir tarih belirtilmediği için PSP’nin hangi döneminde çıkartılmak istendiği bilinmiyor.

Ancak ufak bir tahmin yapmak gerekirse Star Wars Battlefront II 2005 senesinde çıkmıştı. Tabi bundan sonra sırasıyla 2007 ve 2009 senelerinde farklı Battlefront oyunları çıkmıştı. Muhtemelen iptal edilen Star Wars oyunu 2010-2011 civarlarında test ediliyordu. PSP devrinin yavaş yavaş kapandığı dönemler olduğu için iptal edilmiş olma ihtimali yüksek.

İptal edilen Star Wars oyunu için görüntüler geldi

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 26.03.2023 15:24
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 7.05.2022 11:32
Efsane konsol psp.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 6.05.2022 15:20
Agam ben iptal.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İptal edilen Star Wars oyunu için görüntüler geldi

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×